به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

آموزش مجازی گروه معارف اسلامی دانشگاهها

۱۴ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۰ کد : ۴۰۹۹ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۲۰۹۸
به استحضار می رساند با عنایت به دستورالعمل ارسالی معاونت آموزشی و پژوهشی گروه معارف اسلامی دانشگاهها مورخ ۹۸/۱۲/۱۱ بنا به ضرورت ایجاد شده در تعطیلی اضطراری دانشگاه های کشور، دانشجویان می بایست به منظور جبران جلسات درسی لغو شده در این تعطیلات موارد ذیل را مطالعه و رعایت نمایند. اجرای این بخشنامه الزامی می باشد.
  1. جهت جبران هر جلسه کلاس حضوری (2 ساعته) لغو شده بایستی حداقل 2 جلسه آموزش مجازی از میان دروس موجود مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان متناسب با موضوع هر گرایش از دروس معارف اسلامی توسط دانشجویان اخذ و گذرانده شود. (دروس پیشنهادی آموزش مجازی به پیوست می باشد.)
  2. به ازای تعداد جلسات مازادی که توسط دانشجویان گذرانده می شود، به صلاحدید مدرس مربوطه تا سقف 2 نمره به عنوان فعالیت کلاسی در نظر گرفته خواهد شد.
  3. انجام آموزش مجازی مذکور توسط دانشجویان علاوه بر جبران جلسات لغو شده، 4 نمره از 20 نمره آزمون کتبی پایان نیمسال جاری را به خود اختصاص خواهد داد که اعمال آن توسط استاد و گروه معارف مربوطه ضروری است.
  4. فرآیند تایید و پذیرش دروس مجازی گذرانده شده توسط گروه معارف هر دانشگاه منوط به اخذ گواهینامه از سایت رسمی آموزش مجازی دانشگاهیان به آدرس اینترنتی www.ec.nahad.ir/  می باشد.

جهت مشاهده لیست دروس کلیک نمایید


( ۳۱ )

نظر شما :