چهارمین همایش فناوری اطلاعات و ارتقاء سلامت

۱۶ تیر ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۱ کد : ۶۶۲۳ اسلاید شو اخبار
تعداد بازدید:۲۵
مدیر پژوهش و فناوری علوم پزشکی وارستگان از برگزاری چهارمین همایش فناوری اطلاعات و ارتقاء سلامت با محوریت سلامت هوشمند که به میزبانی مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان که ۱۹ الی ۲۱ آبان ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد، خبر داد.
چهارمین همایش فناوری اطلاعات و ارتقاء سلامت

مدیر پژوهش و فناوری علوم پزشکی وارستگان از برگزاری چهارمین همایش فناوری اطلاعات و ارتقاء سلامت با محوریت سلامت هوشمند که به میزبانی مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان که 19 الی 21 آبان 1400 برگزار خواهد شد، خبر داد.

 

اولین محور این همایش کاربرد فناوری اطلاعات در سلامت هوشمند است که شامل مراکز ارائه خدمات سلامت هوشمند، سلامت همراه هوشمند، سیشتم های تصمیم یار هوشمند، یادگیری ماشین و داده کاوی پزشکی، سامانه های هوشمند خودمراقبتی و... میباشد.

یکی دیگر از محورها به سلامت هوشمند و سیستم های اطلاعات سلامت اختصاص دارد و سیستم های اطلاعات سلامت هوشمند، پرونده های الکترونیک شخصی و استانداردهای سیستم های اطلاعات سلامت را شامل میشود.

از دیگر محورها میتوان به فرصت ها و چالش های به کارگیری اطلاعات در سلامت هوشمند اشاره کرد که شامل سیستم های هوشمند آموزشی، کارآفرینی و کسب و کارهای نوپا در هوشمندسازی سلامت و نقش سلامت هوشمند در گردشگری سلامت است.

درنهایت سلامت هوشمند در همه گیری کووید -19 به تشخیص هوشمند کووید-19، رهگیری هوشمند بیماران مبتلا به کووید-19، زنجیره هوشمند توزیع واکسن و... میپردازد.

همچنین مدیر پژوهش و فناوری علوم پزشکی وارستگان بیان کرد مقالات برتر ارسال شده در این همایش در ژورنال frontiers in health informatics چاپ خواهد شد

کسب اطلاعات بیشتر: http://hic.varastegan.ac.ir/


نظر شما :