فراخوان اولین مدرسه تابستانه هوش مصنوعی در علوم پزشکی

۲۲ تیر ۱۴۰۱ | ۱۳:۵۲ کد : ۹۲۰۵ اسلاید شو اخبار
تعداد بازدید:۸۹

اسامی دانشگاههای همکار به شرح زیر
است:
1 - دانشگاه صنعتی شریف
2 - دانشگاه علوم پزشکی تهران
3 - دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
4 - دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
5 - دانشگاه علوم پزشکی شیراز
6 - دانشگاه علوم پزشکی ایران


همچنین یکی از ابداعات و وجه تمایز این برنامه، برگزاری جشنواره علمی و فناوری دانشجویی AIMS توسط مرکز رشد فناوریهای نوین سلامت پس از پایان مدارس خواهد بود. در واقع برگزاری این جشنواره در هفته اول شهریور ماه ، علاوه بر ارزیابی شرکت کنندگان مدارس، شرایط آشنایی و رقابت تیمهای مختلف دانشجویی را از سراسر کشور فراهم میسازد. برگزیدگان این جشنواره همزمان با برگزاری اولین کنگره بین المللی استفاده از هوش مصنوعی در علوم پزشکی در بخش Student Corner حضور به هم خواهند رسانید و در مراسم اختتامیه کنگره از ایشان تقدیر به عمل خواهد آمد. همچنین بر اساس اهداف برنامه تعالی AIMS از طرح ها و پروژه های منتخب حمایت مالی و تسهیلات ویژه فراهم آورده خواهد شد.
در پایان لازم به ذکر است، از آنجایی که برنامه این مدارس برای سطوح دانشجویی تدوین شده است، هدف غایی آن آشنایی دانشجویان و محققان با جایگاه هوش مصنوعی و کاربردهای آن در نظام سلامت و آماده سازی آنها جهت شرکت در کنگرهها، مسابقات و رویدادهای ملی و بین المللی میباشد.
امید است با برگزاری چنین رویدادهایی و مشارکت دانشگاه های دیگر در برگزاری این مدارس در فصول آتی ، گامی بلند در راستای نیل به اهداف برنامه تعالی هوش مصنوعی در علوم پزشکی به منظور آشنایی بهتر اشخاص با این حوزه فراهم گردد.

مخاطبین این دوره:
دانشجویان و محققان دانشگاهی علاقه مند در زمینه پردازش دادههای پزشکی با استفاده از روشهای هوش مصنوعی برای گروههای علوم پایه و بالینی
ثبت نام دوره:
10 تیر ماه 1401
شروع دوره:
مرداد ماه 1401
دریافت کد رهگیری:
لازم به ذکر است، پ از ارسال موفقیت آمیز فرم ثبت نام تکمیل شده در سامانه، کد رهگیری داده خواهد شد و در
صورت عدم دریافت کدرهگیری ثبت نام شما با موفقیت انجام نشده است. برای پیگیری داشتن این کد رهگیری ضروری است.


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: مدرسه تابستانه مدرسه تابستانه هوش مصنوعی


( ۴ )

نظر شما :