آرشیو اخبار

برگزاری آزمون جامع بسته خدمات میانسالان و سالمندان

آزمون جامع بسته خدمات میانسالان و سالمندان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ با هدف باز آموزی و ارزیابی سطح آگاهی مراقبین سلامت در ارائه خدمات به جمعیت هدف (۳۰-۵۹ و ۶۰ سال و بالاتر ) در سالن آموزش معاونت بهداشت با رعایت پروتکل های بهداشتی و در سه گروه زمانبندی شده برگزار گردید.

ادامه مطلب
پیام تبریک معاون بهداشتی بمناسبت ۱۴ آذر ماه روز جهانی داوطلب سلامت

پیام تبریک معاون بهداشتی بمناسبت ۱۴ آذر ماه روز جهانی داوطلب سلامت

سلامتی محور توسعه پایدار است و مشارکت تک‌تک افراد جامعه و بخش‌های توسعه، نهادها و ارگان‌ها برای حل مسایل سلامتی و رسیدن به سطح قابل‌قبول سلامت، لازم و ضروری است داوطلبان سلامت، افرادی هستند که به خاطر عشق و انسانیت، رضای الهی و حس مسئولیت‌پذیری در برابر جامعه بدون هیچ‌گونه مزد و حقوقی مانند پل ارتباطی بین مسئولان بهداشتی و مردم عمل می‌کنند

ادامه مطلب
پویش ملی حرف و گفت یکم تا هفتم آذر ماه

برگزاری پویش ملی حرف و گفت همزمان با سراسر کشور در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

خانواده رکن مهم اجتماع است و با در کنار هم قرار گرفتن خانواده‌ها، جامعه شکل می‌گیرد. نامناسب بودن روابط خانوادگی منجر به عدم دستیابی به دستاوردهای فردی اعضا خانواده و در ادامه مانع عملکرد خانواده به عنوان یک واحد اجتماعی می‌شود. پویش ملی با عنوان "پویش حرف و گفت؛ روابط خانوادگی سالم" با همکاری صندوق جمعیت ملل متحد ،  وزارت بهداشت و صدا و سیما  و با هدف افزایش آگاهی عمومی از یکم تا هفتم آذر ماه برگزار می گردد.

ادامه مطلب