آرشیو اخبار

برگزاری جلسه آموزشی مهارت های فرزند پروری به مناسبت هفته کودک و هفته سلامت روان

برگزاری جلسه آموزشی مهارت های فرزند پروری به مناسبت هفته کودک و هفته سلامت روان

جلسه آموزش مهارت های فرزند پروری به مناسبت هفته کودک و هفته سلامت روان در روز دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۱۹با همکاری کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان و مدرسه ی شهید طاهری در محل سالن اجتماعات شهرستان میامی برگزار گردید.

ادامه مطلب
دیدار ریاست و معاونت شبکه بهداست و درمان شهرستان میامی  با فرماندهی ناجا
هفته نیرو انتظامی گرامی باد

دیدار ریاست و معاونت شبکه بهداست و درمان شهرستان میامی با فرماندهی ناجا

بمناسبت هفته نیرو انتظامی، ریاست محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان میامی بهمراه جمعی از مدیران؛ از فرماندهی ناجا شهرستان تقدیر و تشکر بعمل آوردند. آقای دکتر محمد حسنی ضمن تقدیر از خدمات این واحد بیان کرد: ما در جامعه مانند اعضای یک بدن هستیم که هرکدام باری را از دوش مردم برداشته و همچنین هماهنگی هرچه بیشتر اعضا، مسبب نظم بیشتر در جامعه می شود. آقای دکترمصری پور، معاون شبکه بهداشت و درمان نیز ضمن تبریک ایام و تشکر از واحد ناجا بیان کرد: خدمات و کمک های نیروی انتظامی در زمینه بهداشت محیط قابل تقدیر می باشد. در ادامه، جناب سرهنگ عجم، فرمانده نیرو انتظامی شهرستان میامی بااشاره به سخن پیامبر اکرم (ص) که فرمودند: دو نعمت در میان مردم مغفول است: یکی سلامتی و دیگری امنیت- خاطر نشان کرد: ویروس منحوس کرونا سبب شد تا قدر سلامتی را بیشتر بدانیم و برای حفظ آن تلاش کنیم.همچنین وی در ادامه بیان کرد: ایجاد امنیت اگرچه وظیفه نیروی انتظامی می باشد اما مردم نقش چشمگیری در برقراری این امر دارند.

ادامه مطلب
واکسیناسیون مادران باردار

واکسیناسیون مادران باردار

مادران باردار به علت ذخایر کم تنفسی احتمال اینکه به نوع شدید بیماری مبتلا شوند، وجود دارد بنابراین بهتر است مادران باردار بعد از طی کردن هفته ۱۲ بارداری نسبت به واکسیناسیون خود علیه کرونا اقدام کنند

ادامه مطلب
در سوگ نبی جهان سیه می پوشد/در سینه، دل از داغ حسن می جوشد/از ماتم هشتمین امام معصوم/ هر شیعه ز درد، جام غم می نوشد

۲۸ صفر سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) بر عموم مسلمین جهان تسلیت باد

سالروز رحلت جانسوز پیامبر رحمت و خیرخواه امت،خاتم النبیین و سید المرسلین،حضرت محمّد بن عبدالله(صلی الله علیه و آله و سلم)و شهادت الگوی صبر و شکیبایی، اسوه کرامت و پارسایی، دومین پیشوای شیعیان حضرت امام حسن مجتبی (علیه السلام) را به همه مسلمانان تسلیت عرض می‌نماییم.

ادامه مطلب
بهداشت محیط، جامعه سالم، بهبود وضعیت بهداشت جهانی
چهارم مهر، روزجهانی بهداشت محیط

بهداشت محیط، جامعه سالم، بهبود وضعیت بهداشت جهانی

برگزاری جلسه هم اندیشی پیرامون بهداشت محیط شهرستان میامی باحضور ریاست محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان، جناب اقای دکترمحمدحسنی و جمعی از کارکنان شبکه ی بهداشت. ریاست محترم شبکه ی بهداشت و درمان شهرستان ضمن تبریک فرارسیدن روز جهانی بهداشت محیط،از همکاران این عرصه تشکر و قدردانی بعمل آورد و بیان کرد: امید است باپوشش حداکثری واکسیناسیون کامل درشهرستان و انجام نظارت های دقیق و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی، وضعیت عمومی شهرستان میامی به تدریج رو به بهبود گذارده و شاهد بهره مندی مردم عزیز ازنعمت سلامتی باشیم.

ادامه مطلب