• ۰۸:۴۳ - پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
 • اطلاعیه معرفی فرآورده غیرمجاز قارچ گانودرما با نام تجاری دکتر آرشا

  اطلاعیه معرفی فرآورده غیرمجاز قارچ گانودرما با نام تجاری دکتر آرشا

  عطف به نامه شماره ۶۶۵/۲۰۱۴۹ مورخ ۱۴۰۰/۴/۱۹ سازمان غذا و دارو، به اطلاع می رساند: فرآورده قارچ گانودرما با نام تجاری دکتر آرشا، فاقد هرگونه سابقه ثبت، تاسیس و مجوزهای لازم واردات، ترخیص، تولید، توزیع، عرضه و فروش از اداره کل فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل می باشد.
 • اطلاعیه معرفی محصول بهداشتی فاقد مجوز

  اطلاعیه معرفی محصول بهداشتی فاقد مجوز

  عطف به نامه شماره ۶۷۵/۱۷۴۱۳ مورخ ۱۴۰۰/۴/۶ سازمان غذا و دارو، به اطلاع می رساند، پودر موبر Nooreh-۱۱۰ با نام تجاری بهار BAHAR یا Nooreh نوره، فاقد هرگونه مجوز بهداشتی از اداره کل امور فراورده های آرایشی و بهداشتی می باشد. تبصره: لازم به ذکر است این اطلاع رسانی شامل نام های تجاری با دیکته بالا بوده و مواردی که دارای پیشوند یا پسوند از این نام های تجاری می باشند را مشمول نمی باشد.
 • معرفی فرآورده سنتی فاقد مجوز

  معرفی فرآورده سنتی فاقد مجوز

  عطف به نامه شماره ۶۶۵/۱۷۹۷۹ مورخ ۱۴۰۰/۴/۸ سازمان غذا ودارو، به اطلاع می رساند فرآورده های سنتی روغن زالو و پماد خراطین روجا فاقد هر گونه مجوز اعم از تولید، توزیع، عرضه و فروش از اداره کل فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل می باشند.
 • اطلاعیه معرفی فرآورده طبیعی غیرمجاز و تقلبی

  اطلاعیه معرفی فرآورده طبیعی غیرمجاز و تقلبی

  عطف به نامه شماره ۶۶۵/۱۷۵۱۱ مورخ ۱۴۰۰/۴/۶ سازمان غذا ودارو، به اطلاع می رساند، فرآورده طبیعی قرص غیرمجاز و تقلبی دست ساز با استفاده از نام تجاری گلوریا Gloria و با ادعای ایجاد لاغری با کاهش اشتها و وزن، فاقد هرگونه سابقه ثبت، IRC و مجوزهای لازم واردات، ترخیص، تولید، توزیع، عرضه و فروش از اداره کل فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل می باشد.
 • برگزاری دوره آموزشی کلیات میکروبیولوژی مواد غذایی و الزامات GLP در آزمایشگاه

  برگزاری دوره آموزشی کلیات میکروبیولوژی مواد غذایی و الزامات GLP در آزمایشگاه

  آزمایشگاه کنترل مواد غذایی و آشامیدنی، جهت بالا بردن توان علمی وارتقاء کیفی سلامت در محصولات تولیدی شهرستان، اقدام به برگزاری دوره آموزشی کلیات میکروبیولوژی مواد غذایی و الزامات GLP برای مسئولین فنی جدید کارخانجات تولیدی مواد غذایی شهرستان شاهرود در محل آزمایشگاه این معاونت نمود.
 • اطلاعیه معرفی محصول ضد عفونی کننده غیرمجاز

  اطلاعیه معرفی محصول ضد عفونی کننده غیرمجاز

  عطف به نامه شماره ۶۶۵/۱۰۹۴۴ مورخ ۱۴۰۰/۳/۴ سازمان غذا و دارو، به اطلاع می رساند، محصولی با عنوان " مایع غیر الکلی پاک کننده و ضد عفونی کننده دست و سطوح خانگی با جعل برند" Ati" تقلبی و فاقد هر گونه مجوز می باشد.
 • اطلاعیه معرفی محصول غذایی غیرمجاز

  اطلاعیه معرفی محصول غذایی غیرمجاز

  عطف به نامه شماره ۱۲/۴۸/۲۳۱۱/د مورخ ۱۴۰۰/۳/۲ معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، عسل با نام تجاری " خوانسار" (بدون هرگونه پسوند و یا پیشوند) فاقد مجوز می باشد.