برگزاری مراسم تکریم و معارفه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۷:۳۵ کد : ۱۱۵۳۹ اخبار لیست اخبار
تعداد بازدید:۳۹۵
طی مراسمی که روز دوشنبه چهارم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲با حضور دکتر شیبانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، معاونین، مدیران و کارکنان دانشگاه برگزار شد، دکتر علیرضا مسعودی بعنوان معاون غذا و دارو دانشگاه منصوب و از زحمات دکتر سولماز میرزامحمدی در طول مدت تصدی مسئولیت قدردانی شد.
برگزاری مراسم تکریم و معارفه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ، مراسم تکریم دکتر میرزا محمدی معاون پیشین و معارفه دکتر مسعودی در تاریخ 4 اردیبهشت ماه ۱۴۰2 با حضور دکتر شیبانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، مسئولین و مدیران دانشگاه در سالن سلامت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر شیبانی ریاست دانشگاه، ضمن خیر مقدم و ارائه ی گزارشات مربوط به سال گذشته، از زحمات و تلاش های دکتر میرزامحمدی در طول هفت سال خدمت صادقانه و دلسوزانه در معاونت غذا و دارو تقدیر و تشکر کردند.

سپس دکتر میرزا محمدی ضمن تشکر از دکتر شیبانی و برشمردن اقدامات انجام شده در تمامی این سال ها، گفتند: با کمک و تلاش های بی دریغ همکاران واحد های مختلف معاونت در کنار دست آورد های کوچک و بزرگ توانستیم ابتدا دوران سخت کرونا را پشت سر بگذاریم و در نهایت به رتبه ی اول در بین معاونت های غذا و دارو دانشگاه های سطح سه دست بیابیم.

در نهایت دکتر مسعودی نیز ضمن تقدیر اززحمات دکتر میرزامحمدی و تشکر از اعتماد رئیس دانشگاه بابت انتخاب ایشان،اهداف و رویه ی خود را در معاونت غذا و دارو بیان کرد.

وی همچنین اظهار داشت: امیدوارم کارها طوری مدیریت شود که با همکاری و همدلی کلیه پرسنل معاونت بتوان تکالیف خود را به نحو احسن انجام دهیم.

و در آخر از طرف بخش های مختلف دانشگاه علوم پزشکی لوح و هدایایی جهت یادبود و تشکر از زحمات دکتر میرزامحمدی به ایشان اهدا شد.

کلید واژه ها: معاونت غذا و دارو اداره نظارت آزمایشگاه غذا دارو امور دارویی تجهیزات پزشکی خبر


نظر شما :