برگزاری اولین کمیته بررسی صدور و تمدید پروانه های بهداشتی کارخانجات تولید مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۶:۳۲ کد : ۱۱۷۴۹ اخبار لیست اخبار
تعداد بازدید:۱۰۲
اولین کمیته بررسی صدور و تمدید پروانه های بهداشتی کارخانجات تولید مواد غذایی و آرایشی- بهداشتی سال ۱۴۰۲ با حضور سرپرست معاونت غذا و دارو جناب آقای دکتر مسعودی تشکیل شد.
برگزاری اولین کمیته بررسی صدور و تمدید پروانه های بهداشتی کارخانجات تولید مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی

از جمله مهمترین رسالت های معاونت غذا و دارو نظارت بر فرایند تولید فراورده های سلامت محور در واحدهای تولیدی اعم از کارخانجات و کارگاه ها است، لذا در جهت رسیدن به این هدف، نهایت مقررات و قوانین مربوط به صدور پروانه ها و شناسه نظارت اعمال خواهد شد.
در کمیته هایی که به همین منظور تشکیل می گردد ضمن بررسی مدارک و مستندات مربوط به بازدیدهای انجام گرفته از واحد های تولیدی و همچنین نتایج آزمایشات انجام شده بر روی محصولات این واحدها، با حضور معاون غذا و دارو، اعضای محترم هیات علمی، مدیریت نظارت بر مواد غذایی،کارشناسان اداره نظارت، رئیس آزمایشگاه غذا و دارو ، نماینده صنعت و نماینده مسئولین فنی در خصوص اعطای پروانه و یا شناسه نظارت و یا صدور و تمدید پروانه مسئولین فنی واحدهای تولیدی تصمیم گیری می شود.
در این جلسه که با حضور اعضای  کمیته برگزار شد در ارتباط با  صدور یا تمدید پروانه های بهداشتی واحد های تولیدی مختلف  بررسی ها و ارزیابی های لازم صورت گرفت و با در خواست هایی که با قوانین و مقررات مربوطه انطباق داشتند موافقت گردید.

کلید واژه ها: خبر معاونت غذا و دارو غذا اداره نظارت تولید صدور پروانه


نظر شما :