به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

جلسه هماهنگی تشییع و خاکسپاری شهید گمنام در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

۲۴ آبان ۱۴۰۱ | ۱۵:۱۹ کد : ۱۰۰۱۹ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۰۸۹
جلسه هماهنگی برای دفن شهید گمنام در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود روز سه شنبه ۲۴ آبان ماه سال جاری در سالن مجازی دانشکده پزشکی دانشگاه برگزار گردید.
جلسه هماهنگی تشییع و خاکسپاری شهید گمنام در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه ، دکتر شیبانی رییس دانشگاه ضمن خوشامد به حاضرین در جلسه افزود: یاد و نام شهیدان مایه‌ی سربلندی ملت و نشانه‌ی راه به سوی پیروزی است و همه وظیفه داریم نامهای نورانی شهیدان را تکریم کنیم و عظمت جایگاه آنان را در یادها ماندگار سازیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود  با اشاره به اینکه پیکر پاک و مطهر این شهید گمنام همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا وارد شهرستان می شود، اظهار داشت: پیکر پاک و مطهر این شهید  پس از استقبال توسط مردم شهید پرور شهرستان شاهرود  به دانشگاه علوم پزشکی شاهرود انتقال داده می شود.

دکتر شیبانی  افزود : امروز تکلیف و مسئولیت خطیری بر عهده شهرستان است که  به نحو شایسته ای میزبانی کنیم.

وی تدفین شهدای گمنام در نقاط مختلف کشور را به عنوان یک حرکت نوین و پرنشاط عنوان کردند که باعث ارتقای فرهنگ ایثار و شهادت، ترویج معارف معنوی دفاع مقدس و ارزشهای اسلام و پراکنده شدن عطر و شمیم خوش شهادت می شود .


در این جلسه که با حضور رییس دانشگاه ،مسئول دفترنهاد رهبری در دانشگاه، اعضای هیات رییسه دانشگاه ، مسئولین اجرایی و نظامی شهرستان شاهرود همراه بود هماهنگی های لازم برای تشییع و خاکسپاری یک شهید گمنام در دانشگاه و ساخت یادمان این شهید والامقام صورت پذیرفت.


( ۴ )

نظر شما :