اخبار

به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

برگزاری اولین جلسه صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در دانشگاه جدید

اولین جلسه صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی دانشگاه به ریاست دکتر شیبانی رییس دانشگاه با حضور اعضای کمیته روز یکشنبه ۱۲ تیرماه سال جاری در دفتر ریاست برگزار گردید .

ادامه مطلب
بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از دانشکده بهداشت
در راستای برنامه‌های معاونت آموزشی دانشگاه بازدید از دانشکده بهداشت صورت پذیرفت

بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از دانشکده بهداشت جدید

به گزارش مدیریت روبط عمومی دانشگاه ، دکتر شیبانی رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود امروز صبح یکشنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۱، باحضور در دانشکده بهداشت و بازدید از بخش‌های مختلف آموزشیِ، پژوهشی و آزمایشگاهی، از نزدیک در جریان ظرفیت‌ها و مشکلات دانشکده قرار گرفت.

ادامه مطلب
تقدیر از رتبه اول در جشنواره ملی قرآن و عترت
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

تقدیر از رتبه اول در جشنواره ملی قرآن و عترت جدید

دکتر شیبانی رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در جلسه شورای فرهنگی که با حضور حجت الاسلام والمسلمین باغشنی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه ، دکتر آقایان معاون دانشجویی فرهنگی و سایر اعضاء این شورا برگزار شد از دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود روز شنبه ۱۱ تیرماه ۱۴۰۱ در دفتر ریاست دانشگاه تقدیر بعمل آورد.

ادامه مطلب
دکتر شیبانی :داشتن مهارت، اعتقاد و مسئولیت‌پذیری از ملزومات کار فرهنگی در دانشگاه است
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

دکتر شیبانی :داشتن مهارت، اعتقاد و مسئولیت‌پذیری از ملزومات کار فرهنگی در دانشگاه است جدید

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در جلسه شورای فرهنگی گفت :داشتن مهارت، اعتقاد و مسئولیت‌پذیری از ملزومات کار فرهنگی در دانشگاه است وتحقق اهداف و برنامه‌های حوزه فرهنگی یکی از اولویت‌های اصلی دانشگاه می باشد.

ادامه مطلب
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

اطلاعیه در خصوص بیمه تکمیلی درمان همکاران جدید

در خصوص بیمه تکمیلی درمان لازم است نکاتی را ذکر نمایم: ۱- در ابتدا به استحضار همه می رسانم که تعهدات مورد نظر، حاصل حدود ۳ ماه کار کارشناسی و جلسات جداگانه با نمایندگان ۷ شرکت بیمه گر فعال (بیمه های های مختلف از شاهرود و سمنان) است و سعی شده در زمینه هایی که ممکنست همکاران بیشتر به آن نیاز پیدا کنند، حداکثر تعهدات ممکن لحاظ شود.

ادامه مطلب
دیداردکتر شیبانی با نماینده مردم بصیر شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

دیداردکتر شیبانی با نماینده مردم بصیر شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی جدید

دیدار دکتر حسین شیبانی رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شاهرود با دکتر خانی نماینده محترم مردم بصیر شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی انجام شد

ادامه مطلب
دکتر شیبانی :یکی از مهم ترین وظایف ستاد امر به معروف و نهی از منکر تعیین الگوهای رفتاری است

دکتر شیبانی :یکی از مهم ترین وظایف ستاد امر به معروف و نهی از منکر تعیین الگوهای رفتاری است جدید

جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه به ریاست دکتر شیبانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ، حجت الاسلام والمسلمین باغشنی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ،دکتر آقایان معاون فرهنگی و دانشجویی و سایر اعضاء روز شنبه مورخ ۱۱ تیرماه سال جاری در دفترریاست دانشگاه برگزار شد.

ادامه مطلب

انجام کار پرستاری توسط شرکت اسطوره سازان فجر شاهرود جدید

شرکت اسطوره سازان فجر شاهرود در نظر دارد جهت اجرای قرارداد فی مابین با دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ،با تعدادی از افراد واجد شرایط به منظور انجام کار پرستاری به شرح زیر از طریق آزمون یا مصاحبه علمی و تخصصی بدون هیچگونه تعهد استخدامی با شرایط زیر قرارداد منعقد نماید.

ادامه مطلب
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

نمایش معرکه در معرکه جدید

همکاران محترم و گرامی بدینوسیله از شما دعوت می شود به اتفاق خانواده محترمتان از نمایش معرکه در معرکه که به نویسندگی داوود میرباقری و کارگردانی حسن سرچاهی در تالار پورسینا دانشگاه به نمایش در می‌آید شرکت نمایید.

ادامه مطلب
بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود  ازروند برگزاری کنکور سراسری
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ازروند برگزاری کنکور سراسری جدید

صبح امروز (جمعه ۱۰ تیرماه) دکتر شیبانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به اتفاق دکتر علی‌اصغر خانی نماینده مردم بصیر شهرستان‌های شاهرود و میامی ، دکتر ایزدی‌فر رئیس دانشگاه صنعتی، دکتر فرامرزی رئیس دانشگاه پیام‌نور، دکتر نظری رئیس پارک علم و فناوری استان و دکتر محبی عضو شورای اسلامی شهر شاهرود با حضور در دانشگاه صنعتی شاهرود، از روند برگزاری آزمون کنکور سراسری سال ۱۴۰۱بازدید کرد.

ادامه مطلب