به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

تحول در بهداشت و درمان با استفاده از ظرفیت دانش بنیان‌ها ضروری است

۰۱ آذر ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۸ کد : ۱۰۰۸۹ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۵۲۴
دکتر ابوطالب جلالی در نشست ارائه فعالیت‌های فناورانه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در سالن مجازی این دانشگاه با بیان اینکه نقش خوب پارک علم و فناوری و دانشگاه علوم پزشکی و تعاملات در تحقق شعار سال بسیار خوب است، افزود: امروز رقابت در بهره مندی از شرکت‌های دانش بنیان با توجه به شعار سال وجود دارد و تکلیف در این راستا مشخص است.
تحول در بهداشت و درمان با استفاده از ظرفیت دانش بنیان‌ها ضروری است

معاون استاندار خاطر نشان کرد: در حوزه بهداشت و درمان تحول ضرورت و مطالبه مردم است و بخش قابل اعتنای خدمات از دولت نیز در این راستا است که باید مورد توجه قرار گیرد.
وی گفت: پدیده شوم کرونا ضرورت ظرفیت سازی در حوزه بهداشت و درمان از جنبه پدافندی و سرعت بخشی را بیشتر کرده است و باید بعد از حوزه آموزش به بهداشت توجه ویژه کرد.
فرماندار ویژه شهرستان شاهرود، خاطر نشان کرد: تعاملات و همراهی و همکاری باید از دغدغه‌های جدی در حوزه بهداشت و درمان باشد و پدیده کرونا درسی برای سرعت بخشی به نظام اصلاح و بهبود و ظرفیت سازی بود.
دکتر جلالی با اشاره به اینکه برای بالابردن کیفیت حتما باید شرکت‌های دانش بنیان در این راستا قرار گیرد، گفت: در شش ماهه اول امسال باید ارزیابی برای کار‌هایی که تاکنون انجام شده است و مرور قوانین برای تغییر و مطالبه گری برگزار می‌شد و از دستگاه‌های اجرایی در راستای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان تقدیر و تکالیف جدیدتری داشته باشیم.


نظر شما :