به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت هفته بسیج

۰۱ آذر ۱۴۰۱ | ۱۳:۴۹ کد : ۱۰۱۰۴ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۶۶
دکتر حسین شیبانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در پیامی هفته بسیج را به کارکنان حوزه سلامت دانشگاه تبریک گفت. متن پیام دکتر شیبانی به شرح ذیل است:
پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت هفته بسیج

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج شجره طیبه، درخت تنومند و پرثمری است که شکوفه‌ های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌ دهد. امام خمینی (ره)

بسیج، مردمی‌ ترین نهاد جمهوری اسلامی ایران است که در آغازین روزهای پس از پیروزی انقلاب، با درایت داهیانهٔ امام راحل (ره) و به پشتوانه‌ ی رشادت، حق باوری و حماسه سازی مردم خداجوی ایران تأسیس شد و امروز به جریانی هدفمند و باصلابت بدل گشته است که با تلاش مخلصانه و غیورانه در راه پاسداری از ارزش‌ های اسلامی و توسعه‌ ی گفتمان انقلابی، آینه‌ ی تمام نمایی از پایگاه والای مردمی و حضور مقتدرانه‌ ی جمهوری اسلامی در جغرافیای جهانی را به نظاره‌ ی شرق و غرب می‌نهد.

حماسه آفرینی‌ ها و فداکاری‌ های این مجموعه انقلابی، تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبود بلکه در تمام دوران حیات پر برکت انقلاب اسلامی حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است و بسیج در تمامی افتخارات نظام جمهوری اسلامی و عرصه‌ های علمی و فکری سهیم بوده است.

در بحران شیوع ویروس کرونا نیز، نیروهای مخلص بسیجی به مدد حوزه سلامت آمدند و در اجرای برنامه‌ هایی همچون طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، اجرای واکسیناسیون ملی علیه کووید۱۹ و… خوش درخشیدند به‌ گونه‌ ای که خاطرات رشادت‌ های دوران دفاع مقدس را در اذهان زنده کردند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای گرانقدر ایران اسلامی به‌ ویژه شهدای مدافع سلامت و تبریک هفته بسیج (۳۰ آبان تا ۵ آذرماه)، ارتقا و موفقیت روزافزون این نهاد مقدس را از خداوند منان خواستارم.

دکتر حسین شیبانی 

رییس دانشگاه 

 


نظر شما :