به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به مناسبت روز دانشجو

۱۶ آذر ۱۴۰۱ | ۰۸:۳۲ کد : ۱۰۲۶۹ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۷۷۸
دکترحسین شیبانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۶ آذر، روز دانشجو را به جامعه علمی و دانشگاهی کشور به خصوص دانشجویان عزیز دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تبریک گفت:
پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به مناسبت روز دانشجو

                                                                                            بسم الله الرحمن الرحیم

 

بدون شکّ، نعمت بزرگ استقلال و آزادی و امنیت پایدار امروز کشورمان مرهون مجاهدت و فداکاری جوانان و دانشمندان بزرگواری است که با خون خود نهال پر خیر و برکت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.

 آن نهال که امروزه به درختی تنومند و استوار تبدیل شده، حال به دست شما عزیزان سپرده شده است و این مسئولیتی بس سنگین و بزرگ است که همه ملّت و بخصوص شما دانشجویان مسلمان که به حق سردمداران پیشرفت و ترقّی این کشور هستید، در قبال آن وظیفه دارید.

دانشجویان، یکی از ارکان مهم نشاط علمی و پویایی فکری در دانشگاه به شمار می روند و روح جوان و آرمان گرای آنان، همواره در جستجوی اهداف متعالی می باشد و همراه نمودن این نشاط با علم و دانش، سبب بهره وری بیشتر دوران دانشجویی می گردد.

اینجانب به عنوان عضو جامعه علمی کشور، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حماسه 16 آذر و مقام شامخ دانشجویان، امید آن دارم که جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز به مدد ایمان و اندیشه، همواره در توسعه ایران اسلامی موفق بوده و با یاری خداوند منان در برداشتن گام های مستحکم و مطمئن در مسیر اعتلای نام کشور خود در سطح جهان، کوشا و پویا باشند.

در پایان ضمن ادای احترام به پیشگاه شهدای دانشجو، از درگاه یگانه سبحان برای تمام دانشجویان موفقیت، بهورزی و نیک فرجامی مسئلت می نمایم.
                                                        دکتر حسین شیبانی

                                                            رییس دانشگاه


( ۷ )

نظر شما :