طی مراسمی از سوی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ؛

دکتر شیبانی : هر جا کار را به مردم واگذار کردیم، موفق‌تر بودیم

۴۰ داوطلب سلامت ۲۰ آذرماه سال جاری به مناسبت روز جهانی داوطلب که به همت دفتر امور مشارکتهای اجتماعی و سازمانهای مردم نهاد و خیریه های سلامت و معاونت بهداشتی دانشگاه در سالن پورسینا دانشکده پزشکی دانشگاه تقدیر شدند.
۲۱ آذر ۱۴۰۱ | ۰۸:۴۸ کد : ۱۰۳۰۳ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۷۳۱
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه ، طی مراسمی در سالن پورسینا دانشکده پزشکی دانشگاه ۴۰ نفر از منتخبان «داوطلب سلامت» دانشگاه با حضور دکتر شیبانی رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ، مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه ،اعضای هیات رییسه دانشگاه و مدیران ستادی و مسئولین شهرستانی تقدیر و تجلیل شدند.
دکتر شیبانی : هر جا کار را به مردم واگذار کردیم، موفق‌تر بودیم

 رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در این مراسم، حیطه سلامت را بسیار گسترده دانست و اظهار کرد: دولت‌ها به تنهایی قادر به مدیریت نظام سلامت نیستند و از داوطلبان سلامت بهره می‌گیرند.

وی اثربخشی واگذاری امور به مردم را به مراتب از اجرای امور در بخش دولتی مثمر ثمرتر دانست و افزود: تاکنون هر جا که به مردم متکی شدیم و کار مردم را به مردم واگذار کرده‌ایم، موفق تر بوده ایم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود خاطر نشان کرد: یکی از دغدغه‌های مهم مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مسئله پیری جمعیت است که اگر فکری نکنیم آینده کشور به خطر می‌افتد و پیر جمعیتی آسیب‌های متعددی از جمله در بعد اقتصادی و مقابله با دشمن که نیازمند نیروی جوان هستیم را متوجه کشور می‌کند.

وی به نقش پر رنگ داوطلبان و سفیران سلامت در حفظ و ارتقای سلامت به ویژه در دوران کرونا اشاره کرد و افزود: در همه‌گیری کووید 19، داوطلبان سلامت در امر پیشگیری و کنترل بیماری و گسترش واکسیناسیون، با همراهی کارکنان نظام سلامت، فعالیت چشمگیر داشته‌اند.


( ۷ )

نظر شما :