به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

افتتاح بخش آزمایشگاه پلی کلینیک تخصصی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

۰۴ دی ۱۴۰۱ | ۱۰:۰۲ کد : ۱۰۴۳۰ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۷۱۶
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه ،بخش آزمایشگاه پلی کلینیک تخصصی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با حضور دکتر جعفر میعادفر رییس سازمان اورژانس کشور، دکتر علی اصغر خانی نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، دکتر ابوطالب جلالی معاون استاندار و فرماندار ویژه شاهرود، دکتر حسین شیبانی رییس این دانشگاه ، اعضای هیات رییسه دانشگاه و جمعی از مسوولان شهرستان شاهرود روز چهارشنبه ۳۰ آذرماه سال جاری افتتاح شد.
افتتاح بخش آزمایشگاه پلی کلینیک تخصصی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

این آزمایشگاه در متراژ ۲۲۰ مترمربع با حضور چهار نفر از اعضا هیأت علمی دانشگاه به عنوان مسئول فنی و با کارکنان و تجهیزات پزشکی آزمایشگاهی درحوزه‌های آزمایشات عمومی، تخصصی و فوق تخصصی راه اندازی شده است.

همچنین در این بخش امکاناتی مانند توآنالیزر، الایزا ریدر، سل کانتر، PCR Real Time، انواع سانتریفوژ و هودهای آزمایشگاهی لامینار وجود دارد.

دکتر شیبانی با بیان اینکه این بخش با تعرفه دولتی برای پوشش بیماران و آزمایشات متنوع بیوشیمی، هورمونی، میکروب‌شناسی، خون شناسی، با انجام انواع آزمایشات بیماران با مشکلات ناباروری و … راه اندازی شده است، ابراز کرد: با راه اندازی این بخش از ارجاع آزمایش‌های بسیاری از بیماران به تهران که با هزینه‌های بالایی داشت، جلوگیری می‌شود.


نظر شما :