دیدار دکتر حسین شیبانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با حجت الاسلام عزیزی امام جمعه شهر میامی

۱۸ دی ۱۴۰۱ | ۱۸:۵۶ کد : ۱۰۶۱۴ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۸۶۵
دیدار دکتر حسین شیبانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با حجت الاسلام عزیزی امام جمعه شهر میامی

به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود؛ در روز یکشنبه 18 دی ماه 1401 دکتر حسین شیبانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود باتفاق مهندس عاشوری فرماندار شهرستان میامی با حضور در دفتر امام جمعه شهر میامی  با حجت الاسلام عزیزی امام جمعه شهر میامی دیدار و گفتگو کردند.

دکتر حسین شیبانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با اشاره به اختصاص پنج میلیارد تومان دیگر به ساختمان بیمارستان میامی، گفت: در کنار عملیات عمرانی، نیروی انسانی بیمارستان نیز تامین شده است.

رئیس دانشگاه ضمن بیان اینکه بیمارستان دوم میامی از جمله تأکیدات دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به واسطه توسعه خدمات درمانی در این منطقه است، تاکید کرد: پنج میلیارد تومان دیگر به بیمارستان اختصاص یافته تا بتوانیم شاهد تکمیل شدن آن باشیم.

وی با بیان اینکه تأمین نیروی متخصص و انسانی بیمارستان نیز که کار بسیار دشواری محسوب می‌شود نیز صورت پذیرفته است، افزود: تلاش داریم تا بتوانیم در زمینه ایجاد بیمارستان میامی بهترین اقدامات را صورت دهیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه نگاه این دانشگاه بر توسعه متوازن است، گفت: نگاه توسعه متوازن به تمام نقاط در بخش‌های مختلف به خصوص درمان و بهداشت، در زمره سیاست‌های دولت سیزدهم نیز محسوب می‌شود.

دکتر شیبانی با بیان اینکه در شهرستان میامی اقدامات خوبی در دستور کار قرار گرفت که از جمله آنها تکمیل بیمارستان میامی و استقلال شبکه بهداشت و درمان و تغییرات در کادر مدیریتی این حوزه بود، گفت: تغییر مدیریت شبکه بهداشت و درمان از جمله درخواست‌های مردم بود که انجام پذیرفت.

در این دیدار حضرت حجت الاسلام باغشنی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ، مهندس شریفی عرب مدیر حراست، مهندس عباسی مشاور رئیس در امور برنامه ریزی و نظارت راهبردی، دکتر مصری پور رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان میامی، دکتر عامری مدیر درمان دانشگاه و مدیران و مسئولان دانشگاه حضور داشتند.


( ۱ )

نظر شما :