به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

جلسه مشترک معاونت توسعه مدیریت و منابع با مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه

جلسه مشترک معاونت توسعه مدیریت و منابع با مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه در دفتر معاونت توسعه برگزار شد.
۰۲ بهمن ۱۴۰۱ | ۰۸:۴۵ کد : ۱۰۷۷۵ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۳۴۶
جلسه مشترک معاونت توسعه و مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی با حضور دکتر یوسفی معاون توسعه مدیریت و منابع ، خانم دکتر صالح نساج رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث و فوریت های پزشکی، رضا محمدزمانی سرپرست امور پشتیبانی و رفاهی، محسن مزجی معاون اورژانس ۱۱۵ و حامد بانی مسئول پایگاه های شهری و جاده ای اورژانس ۱۱۵ در روز سه شنبه ۲۷ دی ماه ۱۴۰۱ در دفتر معاونت توسعه دانشگاه برگزار شد.
جلسه مشترک معاونت توسعه مدیریت و منابع با مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه

دکتر یوسفی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های شبانه روزی همکاران در مرکز مدیریت حوادث و پایگاه های فوریت های پزشکی حوزه تحت پوشش دانشگاه،  نکاتی را در خصوص شرایط موجود، لزوم نظارت بیشتر مدیران برمنابع و هزینه ها ، اصلاح فرایندها بیان کرد و افزایش همفکری، همکاری و هماهنگی موثر و بیشتر حوزه های مختلف دانشگاه را خواستار شد.

وی در ادامه با اشاره به سیاست های راهبردی مدیریت منابع و مصارف وزارت متبوع و دانشگاه، در خصوص طرح پیشنهادی مدیریت هزینه امور پشتیبانی در پایگاه های فوریت های پزشکی توضیحاتی را ارائه کرد.

خانم دکتر صالح نساج رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه، ضمن تشکر از معاونت توسعه برای برگزاری جلسات مشترک، توضیحاتی را در خصوص مسایل و مشکلات جاری مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی ارائه کرد.


( ۱ )

نظر شما :