در چهارمین روز از دهه مبارک فجر؛

وزیر بهداشت: دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از دانشگاه‌های بسیارخوب و بزرگ کشوراست که خدمات ارزشمندی را ارایه می کند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه ۹۸ درصد از داروی مورد نیاز در داخل کشور تولید می‌شود، گفت: ۲۵ درصد از حوزه دانش‌بنیان کشور در بخش سلامت فعال است.
۱۵ بهمن ۱۴۰۱ | ۲۰:۲۰ کد : ۱۰۸۹۸ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۴۱۰
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه ؛دکتر بهرام عین‌اللهی روز شنبه در آیین افتتاح بیمارستان امام رضا (ع) میامی در شرق استان سمنان افزود: در حوزه بهداشت و درمان و در تمامی شاخص‌های این حوزه جمهوری اسلامی ایران با فاصله، از کشواررهای منطقه خاورمیانه پیشتاز است.
وزیر بهداشت: دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از دانشگاه‌های بسیارخوب و بزرگ کشوراست که خدمات ارزشمندی را ارایه می کند

وی با بیان اینکه بزرگترین ثروت ایران در حوزه سلامت نیروی انسانی بسیار خوب و توانمند است، ابراز کرد: حضور کارشناسان حوزه سلامت در مناطق محروم از دستاوردهای مهم نظام است.

دکتر عین اللهی با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از دانشگاه‌های بسیارخوب و بزرگ کشوراست که خدمات ارزشمندی را ارایه می کند، اظهار کرد: طی فعالیت دولت سیزدهم ۱۰ هزار و ۸۰۰ تخت به مجموع تخت‌های بیمارستانی کشور اضافه شد.

وی با بیان اینکه هفت هزار و ۸۰۰ تخت نیز بزودی اضافه خواهد شد، افزود: طی فعالیت دولت سیزدهم تعداد ۸۵۰ طرح بهداشتی به بهره برداری رسید و تعداد ۲ هزار طرح بهداشتی دیگر نیز در آینده افتتاح می‌شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: طی ۱۶ ماه فعالیت دولت مردمی، افزون بر ۶ میلیون نفر از مردم، زیر پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند.

به گفته وی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ۳۰۰ شهید در روزهای همه‌گیری کرونا تقدیم سلامت کشور کرد.

دکتر عین اللهی تاکید کرد: در تلاش هستیم خدمات بستری را به صورت رایگان به مردم کشور ارایه کنیم.


( ۶ )

نظر شما :