به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به مناسبت عید سعید مبعث پیامبر گرامی اسلام(ص)

بعثت برای این است که انسانها را از ظلمات خارج و به نور هدایت کند. این ظلمات شامل همه‌ی تاریکیهایی است که در سطح جهان، در فضای زندگی انسانها و در همه‌ی تاریخ به وجود می‌آید. (مقام معظم رهبری )
۲۹ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۳ کد : ۱۱۰۲۰ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۲۹۲
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود با انتشار پیامی به مناسبت عید سعید مبعث رسول مهربانی ها، حضرت محمد مصطفی(ع)، این عید بزرگ مسلمانان جهان را تهنیت گفت.
پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به مناسبت عید سعید مبعث پیامبر گرامی اسلام(ص)

بیست و هفتم رجب فرخنده سالروز مبعث رسول مکرم اسلام (ص)، یکی از مهمترین اعیاد مسلمانان به شمار می آید و شایسته است در این روز بزرگ همه پیروان راستین آن حضرت شادمان از آنکه ندای بر حق بعثت پیامبر را شنیده اند و دعوتش را لبیک گفته اند جشن گرفته و آموزه های حاصل از سالها زندگی گهر بار ایشان را سرلوحه اعمال خویش قرار دهند. بعثت، تفسیر چگونه زیستن برای انسان است و امید انسان به فردایی روشن است.

نوری که در این عید بزرگ بر حراء تابید، حیاتی دوباره برای بشریت بود و در هنگامه جهل، انسان را با توسل به کلام متبرک «اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذِی خَلَقَ»، تعالی بخشید.

با درود و صلوات بر حضرت محمد مصطفی(ص) که کلام خداوند را با ندای مهر و رحمت به تاریخ ارزانی بخشید، فرا رسیدن این عید فرخنده را به تمامی مومنان آستان حق تهنیت عرض کرده و از خداوند مهربانی ها، توفیق بهره مندی از برکات این ایام سعید و مبارک را برای یکایک شما عزیزان خواستارم.

امید است بتوانیم با گام برداشتن در مسیر آموزه های نبوی، کلام و عمل حضرت محمد (ص) را در زندگی فردی و اجتماعی خود به منصه ظهور برسانیم.

دکتر حسین شیبانی -رییس دانشگاه 


نظر شما :