به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

ورود ۲ دستگاه موتورلانس به ناوگان اورژانس۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

۲۳ اسفند ۱۴۰۱ | ۰۷:۵۷ کد : ۱۱۲۲۴ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۸۷۴
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه ،رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از تحویل دو دستگاه موتورلانس(موتور آمبولانس) به ناوگان اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی شاهرود خبر داد.
ورود ۲ دستگاه موتورلانس به ناوگان اورژانس۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

دکتر شیبانی در ارتباط با تحویل دو دستگاه موتورلانس به اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی شاهرود اظهارکرد: با پیگیری‌ها و رایزنی‌های دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با سازمان اورژانس کشور، برای اولین بار دو دستگاه موتورلانس به ناوگان اورژانس ۱۱۵ این دانشگاه اضافه شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تصریح نمود: از ابتدای سال جدید دو دستگاه موتور آمبولانس (موتورلانس ) تامین شده توسط سازمان اورژانس کشور ، به ارزش 600 میلیون تومان به‌صورت دائم به ناوگان عملیاتی اورژانس ۱۱۵شاهرود به همشهریان شاهرودی خدمات رسانی خواهد نمود

وی با اشاره به اینکه از مزایای وجود موتورلانس ، کاهش زمان رسیدن بر بالین بیماران ،کاهش استهلاک آمبولانس  ها ،مدیریت بهتر منابع انسانی ، پوشش بهتر فوریت ها در معابر پر ترافیک و مناطق پر تردد شهری  و نیز  یاری رسانی بهتر و سریعتر به سایر تیم های عملیاتی بخصوص در موارد فوریتی مهم و حیاتی نیز مورد استفاده قرار گیرد. 

دکتر شیبانی بیان کرد:استقرار در میادین شلوغ و مراسم مهم و پرازدحام و همچنین شرایط بحران و حوادث پرتلفات نیز بخشی از اهداف بکارگیری موتورلانس می باشد


( ۵ )

نظر شما :