به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

تبریک ریاست دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان

۰۵ فروردین ۱۴۰۲ | ۱۵:۰۹ کد : ۱۱۳۱۸ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۵۳۱
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، شاهرود در پیامی حلول ماه پر فیض رمضان را تبریک گفت. در متن پیام دکتر حسین شیبانی به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان آمده است
تبریک ریاست دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان

بسمه تعالی
در دامن این بحـر گرانمـایه ببینـید
دریای گهرهای فراوان رمضان است
با ذکر مناجات خدا در دل شب ها
      بر هستی ما دست گل افشان رمضان است

 

تقارن آغازین روزهای بهار ۱۴۰۲ با بهار قرآن فرصتی است، تا همزمان با نو شدن طبیعت، فارغ از تمامی ظواهر زندگی دنیوی، خالصانه و عاشقانه به بندگی ذات مقدس هستی بخش بیندیشیم و نفس هایمان را از زلال هوای پر برکت نور و امید استشمام کنیم و در تمامی ثانیه های این ماه از حضور لحظه‌های ناب نیایش و عشق الهی، لذت میهمانی پروردگار را درک ‌نماییم
ماه رمضان، ماه مفروش کردن قدوم شب قدر با اشکهای شوق برای درک زیباترین لحظه ی حیات انسانی و زمانی برای شکرگزاری، کمک به نیازمندان و قرب الهی است.
این روزها باید بیشتر مراقب دل و زبان خود باشیم و لذت میهمانی بر سفره حضرت دوست را با غفلت ها و قضاوت های گاه و بیگاه از دست ندهیم. همچنین امیدوارم با استعانت از این ماه پر فضیلت شاهد تعالی هر چه بیشتر فرهنگی و معنوی دانشجویان و دانشگاهیان باشیم .
درپایان فرا رسیدن این ماه عزیز را به حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری(مدظله) و خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تبریک و تهنیت می گویم و با آرزوی بهترین دستاوردها در ماه مبارک رمضان ،استجابت دعای همه عزیزان را از خداوند متعال خواستارم.
                                          دکتر حسین شیبانی-رییس دانشگاه

.


نظر شما :