به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

تکریم و معارفه مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

۲۲ فروردین ۱۴۰۲ | ۱۲:۰۹ کد : ۱۱۴۴۹ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۷۷۶
در مراسمی با حضور دکتر شیبانی رییس دانشگاه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا باغشنی مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و معاونین و مدیران دانشگاه۲۱ فروردین ماه سال جاری از زحمات رضا محمدزمانی تقدیر و ملیحه باقری به عنوان سرپرست روابط عمومی دانشگاه معرفی شد.
تکریم و معارفه مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

در این مراسم دکتر شیبانی ؛ با گرامیداشت لیالی پر فیض و بابرکت قدر فرا رسیدن و تسلیت ایام شهادت اولین شهید محراب تاریخ اسلام مولی الموحدین حضرت علی (ع)  افزود:تلاش مجموعه همکاران در معاونت ها و واحدهای مختلف دانشگاهی، رسیدن به جایگاه مطلوب و مناسب از نظر سلامت و وضعیت بهداشتی و درمانی است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود افزود: روابط عمومی در رسیدن به این مهم تاثیر بسیار زیادی دارد و می تواند با انتقال سریع و به موقع، اطلاعات و افزایش آگاهی مخاطبان، نقش کلیدی در این ارتقاء داشته باشد

وی با قدردانی از خدمات رضا محمدزمانی در طول دوره مدیریتی گفت: در طول دوران خدمتشان تحولاتی در مجموعه مدیریت روابط عمومی دانشگاه انجام شد و  هر چه در توان داشتند برای انجام شایسته امور محوله دریغ نکردند و برای وی در مسئولیت جدید خود بعنوان سرپرست امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه آرزوی سلامتی و موفقیت کرد.

در ادامه، ضمن معرفی ملیحه باقری عنوان سرپرست جدید مدیریت روابط عمومی  دانشگاه، با اشاره به توانمندی‌ ها، قابلیت‌ها و تجارب ایشان، اظهار امیدواری نمود شاهد تحول و شکوفایی بیش از پیش در حوزه مدیریت روابط عمومی در دانشگاه باشیم.

در ادامه باقری سرپرست مدیریت روابط عمومی دانشگاه  ضمن قدردانی از دکتر شیبانی برای اعتماد در سپردن مسئولیت روابط عمومی دانشگاه، گفت: تغییر مسئولیت‌ها بایستی  منجر به موفقیت بیشتر در مجموعه شود و در این زمینه نیز بنده تمام تلاش خود را به کار خواهم بست.

شایان ذکر است؛ در ابلاغ انتصاب ملیحه باقری آمده است؛ نظر به تعهـد، سوابق و تجارب ارزنده سـرکارعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «سـرپرست روابط عمومی دانشـگاه » منصوب می شویـد. امیـد است بـا اتکـال به ایزد منان، تعامل با مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت متبوع، ارتباط موثر با مدیران و کارکناندانشگاه و مجموعه های همکار و همچنین بهره گیری از ظرفیت ها، ابزارها و شیوه های نوین ارتباطی در امر اطلاع رسانی و ارتباطی موفق و موید باشید. 

 

 


( ۳ )

نظر شما :