به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود به مناسبت روز آزمایشگاه

۳۰ فروردین ۱۴۰۲ | ۱۵:۲۷ کد : ۱۱۵۱۳ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۲۱۴
دکتر شیبانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود در پیامی، ۳۰ فروردین‌ماه، روز آزمایشگاه را به جامعه علوم آزمایشگاهی تبریک گفت متن این پیام به شرح زیر است؛
پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود به مناسبت روز آزمایشگاه

بسم الله الرحمن الرحیم

امام على علیه السلام؛

اَلصِّحَّةُ اَفضَلُ النِّعَمِ

سلامتى بهترین نعمت است.

تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص ۴۸۳، ح ۱۱۱۴۸

روز آزمایشگاه، روز پاسداشت انسان‌های متعالی است. روز سپاس از جان‌ها و اندیشه‌های والایی که در پویایی نظام طبابت، خالصانه از خود گذشته اند و آینه وار در خدمت دردمندان بوده‌اند.

فرارسیدن ۳۰ فروردین، سالروز میلاد حکیم جرجانی پزشک، آزمایشگر و پژوهنده نامدار ایران زمین و روز آزمایشگاه، فرصت مناسبی است تا از تلاش‌ها و کوشش‌های سفید پوشان این عرصه و راه‌گشایان و رمز گشایانِ طبیبان تقدیر و تشکر به عمل آید.

جامعه بزرگ آزمایشگاهیان، دیده بانان گمنام عرصه‌های سلامت کشور هستند که با تشخیص به موقع عوامل بیماری زا، افتخار مدافعین خطوط اول نبرد با بیماری‌ها را از آن خود نموده و با فداکاری و گذشت، سلامت و آسایش خود را در راه اعتلای ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و سلامت جامعه گذاشته‌اند.

باکمال احترام این روز را به تمامی اعضای جامعه علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در حوزه‌های درمانی و بهداشتی تبریک عرض نموده و برای شما تلاشگران گرانقدر از درگاه خداوند متعال سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت می‌نمایم.

دکتر حسین شیبانی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود


نظر شما :