به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار شد.

۳۱ فروردین ۱۴۰۲ | ۱۴:۵۳ کد : ۱۱۵۲۵ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۲۲۲
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود؛ جلسه ستاد اقامه نماز جماعت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به ریاست دکتر حسین شیبانی رییس دانشگاه و با حضور اعضای ستاد اقامه نماز جماعت در روز دوشنبه ۲۸ فروردین ماه ۱۴۰۲در دفتر ریاست دانشگاه تشکیل شد.
جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین باغشنی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه، ضمن ارائه گزارشی از برگزاری نماز جماعت در مجموعه های مختلف دانشگاه بیان داشت : با برنامه ریزی و رفع موانع می توان در ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در دانشگاه گام های مؤثری برداشت.
در ادامه دکتر شیبانی رئیس دانشگاه، نماز یک امر الهی است و خداوند تمام ارزشها را به نحوی در آن قرارداده است، باید به ارزش ها و کمالاتی که در نماز نهفته است توجه کرد تا جامعیت نماز بهتر روشن شود، از عصاره ی این ارزشها میتوان به محور وحدت و معیار الفت، انضباط در زندگی و محیط کار، وقت شناسی، عزت و عظمت اسلام و مسلمین، تقویت کننده روح اخوت و برابری،  باز دارنده از نفاق و کینه اشاره کرد که در نماز متبلور می گردد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود بیان داشت :تمام هدف دانشگاه باید تلاش در ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در بین سه گروه هدف کارکنان ، خانواده کارکنان و خدمات بگیران دستگاه باشد که امیدواریم با تلاش همه اعضاء شورا این امر مهم محقق شود.
در پایان جلسه اعضا شورای اقامه نماز نکته نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند و جلسه با ختم صلوات به پایان رسید.


نظر شما :