به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در منزل مددجویان

۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۲۰:۲۷ کد : ۱۱۵۴۰ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۷۵۱
دکتر شیبانی در قالب برنامه مفتاح الجنه، در منزل مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان حضور یافتند.
حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در منزل مددجویان

به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه ،در این برنامه که که با هماهنگی حوزه مشارکتهای اجتماعی -سازمانهای مردم نهاد و خیریه های سلامت دانشگاه ،اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان شاهرود ترتیب یافته بود دکتر شیبانی رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به اتفاق مرتضی محمدیون مشاور رییس در امور مشارکتهای اجتماعی -سازمانهای مردم نهاد و خیریه های سلامت  و اعضای خیرین سلامت شاهرود و رییس کمیته امداد این شهرستان با حضور در منزل تعدادی از مددجویان تحت حمایت این نهاد، آنان را مورد تفقد و دلجویی قرار دادند.

 

 

دکتر شیبانی با هیات همراه با  حضور در منزل سه نفر از مددجویان معرفی شده اداره کل کمیته امداد از نزدیک با آنها گفت وگو و با مشکلات آنها آشنا شده و در جهت رفع برخی از مشکلات آنها قول مساعد دادند.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان این که اجرای طرح مفتاح الجنه نقش مهمی دررفع مشکلات نیازمندان دارد، گفت: این طرح با هدف تمسک به سیره و رفتار علوی و فراهم کردن فرصت لازم برای کمک به نیازمندان و ایتام برپاشده است .

دکتر شیبانی با تاکید بر اهمیت توجه ویژه به فقرا و محرومان اظهار کرد: دستگیری و کمک به نیازمندان نزد خداوند متعال ثواب و اجر مضاعفی دارد و همه باید به محرومان آبرومند خدمت کنند .

براساس این گزارش هدف از اجرای طرح مفتاح الجنه سرکشی مسئولین به منازل مددجویان کمیته امداد و آشنایی با مسائل و مشکلات وحل می باشد .


( ۳ )

نظر شما :