به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۲۲:۰۷ کد : ۱۱۸۵۱ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۴۲۷
دکترشیبانی در پیامی به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، روابط عمومی ها را به ستون فقرات برای همه ارکان تصمیم گیری و مدیریتی دانست و گفت: روابط عمومی ها قلب تپنده ادارات هستند که در علوم پزشکی بعد از شیوع کرونا، این قلب تپنده با قدرت و نظم خاصی اخبار مربوطه را به درستی اطلاع رسانی می کند.
پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

بسم الله الرحمن الرحیم

بیست و هفتمین ورق از کتاب اردیبهشت ماه، تفسیر هنر هشتم و ترجمه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به قلم در می آورد؛ قلب تپنده دهکده جهانی تداعی گر جریان یافتن صنعت ارتباطات در رگ های زندگانی می باشد و در این میان روابط عمومی تبلور نبض صنعت ارتباطات در این عروق است.

در طالع و اقبال همایون عصر ارتباطات و پیشتازی آن، نقش طایر تیزبال روابط عمومی نگارگری شده است و هر آینه شاهین تیز پرواز روابط عمومی بر فراز سپهر کامروایی اطلاع رسانی هر سازمان، اداره، دانشگاه، دانشکده، شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان و ... به پرواز در آمده  و در حکم یک خط مشی رسالت آگاه سازی و اطلاع رسانی را به شایستگی و بایستگی هر چه تمام تر به منصه ظهور می رساند.

امسال در حالی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را گرامی می داریم که به یاری خداوند و با تلاش و همدلی بین المللی، شاهد کاهش یک تهدید عمومی در سطح دنیا بودیم که در بیش از سه و نیم سال گذشته، پیامدهای ناگواری را در ارکان مختلف اجتماعی به همگان تحمیل کرد و در این میان، از جمله گروه هایی که به نحوی شبانه روزی در این بحران همت گمارده و کوشیدند در کنار مردم و همدل با مدافعان سلامت باشند؛ خانواده روابط عمومی مجموعه سلامت بودند که به حق شایستگی و توانمندی های خود را به زیباترین گونه، در بحرانی ترین روزها، به تصویر کشیدند.

بی شک این آزمون دشوار بیش از هر رخدادی توانست اوج هنرمندی مجموعه روابط عمومی را در پایبندی و تعهد به مسوولیت های حرفه ای خود و توانایی برقراری ارتباط کارآمد میان مردم و مجموعه به خوبی به تصویر کشیده و اکنون اگرچه این مسیر همچنان ادامه دارد، اما آنچه همکاران پرتلاش من از تلاش و همت شبانه روزی و بی وقفه در سراسر شهرسان های شاهرود و میامی ، در طبق اخلاص نهادند و جهادگونه وارد میدان شدند، بی شک در این روز شایسته تقدیر ویژه است.

با تبریک این روز به یکایک همکاران ارجمندم در مجموعه روابط عمومی دانشگاه که تلاش هایتان، نام و جایگاه روابط عمومی را بیش از هر زمانی تعالی بخشیده است، امید است با کوشش ارزنده ای که در این مسیر با تعهد به مجموعه و آمیزه ای از اخلاق مداری، شفافیت و خلاقیت و نبوغ رسانه ای در دستیابی به هدف والای ارتقای سلامت به کار بسته اید، شاهد رفع چالش های شما عزیزان در زمینه خدمتگزاری شایسته، به ویژه در زمینه مسایل مربوط به چارت سازمانی باشیم.

سعادت و برکت روزافزون را از درگاه ایزدی برای یکایک شما عزیزان خواستارم.

 دکتر حسین شیبانی -رییس دانشگاه 

 


( ۲ )

نظر شما :