به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

دیدار دکترشیبانی با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۲۳:۲۷ کد : ۱۱۸۹۱ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۱۹۴
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه ، ظهر روز شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه سال جاری دکتر حسین شیبانی رئیس دانشگاه به اتفاق اعضای هیات رییسه دانشگاه با سرهنگ پاسدار عبدالله یونسیان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود دیدار و گفتگو کرد.
دیدار دکترشیبانی با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود

ریاست دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ضمن تبریک انتصاب سرهنگ پاسدار عبدالله یونسیان به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود ، از همراهی و تعامل شایسته و خدمات سرهنگ محمد خوشقدم در مدت انتصاب قدردانی نمود.

دکتر شیبانی با تمجید از عملکرد سپاه و مجاهدت‌ها و تلاش زحمتکشان یک نهاد مردمی گفت: پاسداران انقلاب اسلامی برای ایجاد امنیت در کشور و خدمت‌رسانی به مردم در همه عرصه‌ها همیشه حضور فعال دارند.
وی به فعالیت های دانشگاه در حوزه سلامت اشاره کرد و افزود: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری که ایشان فرموده اند (دانشگاه ملت را می تواند بسازد و دانشگاه  باید محل علم آموزی باشد) از اهتمام ویژه دانشگاه به فعالیت های فرهنگی و بسیج خبر داد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرودگفت: خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی  به عنوان یک مجموعه انقلابی، خود را عضوی از بسیج و سپاه می داند و همواره تلاش می کند تا در تحقق آرمان‌های راه شهدا و بسیج نقش سازنده و تاثیرگذار داشته باشد.

وی  با بیان نکاتی در خصوص رعایت حجاب افزود: یکی از آسیب های مهمی که در جامعه وجود دارد مسئله پوشش و حفظ حجاب است که این کار با فرهنگ سازی و آموزش از طریق برگزاری کارگاه های آموزشی و همایش های مختلف با موضوع حجاب توسط استادان مجرب دانشگاهی امکانپذیر است.

دکتر شیبانی اضافه کرد : امیدواریم با کمک و یاری شما بسیجیان و پاسداران عزیز و دانشگاه علوم پزشکی  شاهرود بتوانیم به هدف های بلند علمی،فرهنگی و پژوهشی دانشگاه دست یابیم.

در این دیدار سرهنگ پاسدار عبدالله یونسیان ضمن خیر مقدم به رئیس دانشگاه و هیأت همراه از زحمات شبانه روزی جامعه سلامت به عنوان پاسداران سلامت مردم تقدیر کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهرود ضمن قدردانی از  اقدامات دانشگاه در راستای ارائه خدمات صورت گرفته خاطرنشان کردند: دانشگاه نقش مهمی در جامعه دارد و می تواند بسیاری از مشکلات را توسط اساتید و نخبگان حل و فصل نماید

در ادامه حاضرین در این نشست پیرامون تعامل و همکاری بیش از پیش به بحث و تبادل نظر پرداختند.


( ۱۰ )

نظر شما :