به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

بازدید دکتر شیبانی در مرکز خیریه توانبخشی و نگهداری بیماران روان قائم

۲۴ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۴:۰۰ کد : ۱۲۹۲۸ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۷۳۶
به مناسبت بزرگداشت روز ملی تشکلها و مشارکتهای اجتماعی، روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲.۵.۲۳ جلسه ای بمنظور تبریک این مناسبت به دست اندرکاران زحمتکش این مجموعه و بازدید از بخشهای مختلف مرکز با حضور مسوولین دانشگاه علوم پزشکی، رییس اداره بهزیستی و هیئت مدیره موسسه در محل مرکز روان قائم برگزار شد.
بازدید دکتر شیبانی  در مرکز خیریه توانبخشی و نگهداری بیماران روان قائم

در این برنامه رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ضمن تبریک روز تشکّلها و برشمردن نقش مهم نهادهای مردمی و خیرین در پیشبرد امور سلامت، پیشگیری و درمان سخنانی ایراد فرمودند.

با توجه به اعلام نیاز این موسسه به تجهیرات مصرفی و غیر مصرفی و اموال مورد نیاز نسبت به بررسی موارد جهت کمک به این موسسه تصمیماتی اتخاذ شد.

رییس  اداره بهزیستی  ضمن تشکر از توجه و حضورمسوولین دانشگاه  اعلام داشتند با توجه به محدودیت منابع مالی، جهت ارائه کمکهای مورد نیاز در بخشهای درمانی، فرهنگی و ورزشی  درخواست حمایت از این واحد مردم نهاد داشته اند.

 

در پایان، مشاور  ریاست دانشگاه در امور خیرین قول مساعد دادند تا جهت پیگیری کمکهای ورزشی-فرهنگی با تعامل با سایر ادارات و نهادهای سطح شهر، جلب همکاری معاونت  درمان و معاونت توسعه دانشگاه جهت کمک در رفع کمبود آمبولانسها  و تامین برخی تجهیزات بیمارستانی اقدام نموده و در دستور کاری دفتر مشارکتهای اجتماعی دانشگاه  قرار گیرد.


( ۶ )

نظر شما :