به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

پیام تبریک معاون آموزشی دانشگاه به مناسبت روز پزشک

۰۱ شهریور ۱۴۰۲ | ۰۸:۳۲ کد : ۱۳۰۰۵ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۴۲۰
دکتر واحدی معاون آموزشی دانشگاه در پیامی فرارسیدن زاد روز حکیم ابوعلی سینا، دانشمند و پزشک ایرانی و فرارسیدن روز پزشک را تبریک و تهنیت گفت و از تلاش‌های علمی و تعهد و اخلاص تمام پزشکان فعال در مجموعه دانشگاه قدردانی کرد.
پیام تبریک معاون آموزشی دانشگاه  به مناسبت روز پزشک

زاد روز شخصیت ممتازی چون ابن سینا به عنوان روز پزشک، فرصت مغتنمی است تا از تلاش‌های ارزنده و ایثارگرانه این قشر فرهیخته تقدیر و تجلیل شود.

روز پزشک به معنای حقیقی کلمه روز بزرگداشت علم مبتنی بر ایمان و معرفت است، این روز بیانگر نقش برجسته پزشکان در دستیابی به سلامت است، روز حافظان سلامت که با اراده و اقتدا به پیشکوستان نامدار، افتخار علمی این کشور را احیاء و جایگاه شایسته ای را در عرصه علم گسترانده و به ثبت رسانده اند.

مجاهدت پزشکان در حوزه سلامت و در دوره های حساس، همواره موجب تأمین سلامت جامعه شده است، جانفشانی این قشر در مبارزه با ویروس کرونا نمونه ای از این مجاهدت‌ها و بار مسئولیت سخت بر دوش آن هاست.

اینجانب فرا رسیدن یکم شهریور روز پزشک را به پزشکان شریف حاذق و دلسوز دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تبریک گفته و از تلاش و مجاهدت آنها در راه تامین سلامت جامعه قدردانی می نمایم.

 دکتر حمید واحدی

معاون آموزشی دانشگاه


نظر شما :