در پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی به مناسبت روز بهورز عنوان شد؛

موفقیت نظام مراقبت های اولیه سلامت، مرهون تلاش بهورزان

۱۲ شهریور ۱۴۰۲ | ۰۷:۱۱ کد : ۱۳۱۴۵ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۳۹۳
دکتر شیبانی رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در پیامی به مناسبت روز بهورز، نقش بهورزان را در تحقق اهداف راهبردی سلامت ارزشمند و موثر دانست و گفت: بهورزان انسان‌های پاک و پرتلاشی هستند که از ارزشمندترین و موثرترین سرمایه های انسانی برای تحقق اهداف راهبردی سلامت بوده و خدمات آن‌ها در گستره تمامی ابعاد سلامت و در محروم‌ترین نقاط کشور، تاثیرات شگرفی بر ارتقای شاخص‌های سلامت در مناطق روستایی داشته است.
موفقیت نظام مراقبت های اولیه سلامت، مرهون تلاش بهورزان

                                                 هوالشافی و من احیاها فکانما احیا الناس جمعیا

چه زیباست نگارش قلم در ستایش صادقانه آنان که زندگی خود را وقف آسایش دیگران کرده‌اند و پای در رکاب مرکب سلامت؛ کمر به خدمت بی منت به خلق خدا بسته اند.

۱۲شهریور فرخنده روز بهورز بهانه‌ای است تا قدردان زحمات شیر زنان و غیور مردانی باشیم که با وقف عمر و توان خود؛ برای سلامت مردم نقش آفرینی می‌کنند و دلسوزانه سلامت دیگران را بر خود تکلیف می‌دانند.

انسان‌های پاک و پرتلاشی که از ارزشمندترین و موثرترین سرمایه های انسانی برای تحقق اهداف راهبردی سلامت بوده و خدمات آن‌ها در گستره تمامی ابعاد سلامت و در محروم‌ترین نقاط کشور، تاثیرات شگرفی بر ارتقای شاخص‌های سلامت در مناطق روستایی داشته است.
در این میان نقش مربیان محترم بهورزی در تربیت و آموزش بهورزان جامعه‌نگر بسیار کلیدی و با اهمیت است.
ضمن تبریک این روز به بهورزان ارجمند و مربیان محترم بهورزی، برای یکایک این عزیزان سلامتی، شادی و توفیق روزافزون مسئلت دارم و آرزو می‌کنم خدمات صادقانه و ارزشمند آنان مورد قبول درگاه خداوند متعال باشد.

دکتر شیبانی

رییس دانشگاه

 

کلید واژه ها: بهورزان موفقیت پیام تبریک سرمایه های انسانی دکتر حسین شیبانی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود


( ۱ )

نظر شما :