به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

آغاز به کار طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

۱۹ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۵:۳۵ کد : ۱۳۲۴۳ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۷۲۶
طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی شاهرود روز یکشنبه ۱۹شهریورماه سال جاری در سالن مجازی دانشگاه باحضور استاد مدعو حجه الاسلام والمسلمین دکترمظفر و جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه آغاز به کار کرد.
آغاز به کار طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

حجت الاسلام والمسلمین باغشنی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گفت: هدف و اهمیت طرح ضیافت اندیشه اعضای هیأت علمی را فراهم نمودن فرصتی برای ارتقای مستمر علمی، معرفتی، فرهنگی و مهارتی اساتید دانست و اظهار کرد: دوره های دانش‌افزایی اساتید فرصت ارزشمندی است که اعضای هیئت علمی دانشگاه علاوه بر بعد علمی به توانمندی در زمینه های فرهنگی نیز مجهز می شوند و برگزاری این دوره ها نقش مهمی را جهت حل مسائل اساتید و ارتقای معرفتی آن ها ایفا می کند.

حجت الاسلام والمسلمین باغشنی دوره ضیافت اندیشه را دوره‌ای معرفتی و اندیشه‌ای بیان کرد و گفت: برگزاری دوره‌هایی همچون ضیافت اندیشه برای هر انسان و در هر شرایطی مورد نیاز است.

 وی با بیان اینکه خداوند در آیات مختلفی از قرآن کریم به بحث حکمت اشاره داشته است بر لزوم بهره‌مندی انسان از علم و معرفت دیگران در راستای ارتقای جنبه‌های مختلف علمی و معرفتی خود تأکید کرد.

گفتنی است: در این دوره سه روزه با حضور ۶۰ نفر از اساتید دانشگاه با موضوع سبک زندگی( فرزند پروری) توسط حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر مظفر برگزار شد.

کلید واژه ها: اصلاح سبک زندگی طرح ضیافت اندیشه اعضای هیات علمی دوره‌ای معرفتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود


( ۱ )

نظر شما :