به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شاهرود

۰۱ مهر ۱۴۰۲ | ۱۴:۵۵ کد : ۱۳۳۸۲ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۸۵۶
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه ؛ به مناسبت هفته دفاع مقدس دکتر شیبانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به همراه حجت الاسلام و المسلمین باغشنی مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه و اعضای هیات رییسه با حضور در دفتر جناب سرهنگ شاهینی با وی دیدار و انتصاب ایشان را تبریک گفتند.
دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شاهرود

دکتر شیبانی ضمن تبریک انتصاب «سرهنگ شائینی» به سمت فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود با بیان اینکه این انتصاب  نشان از درایت، لیاقت، شجاعت، توانمندی و مدیریت کارآمد جنابعالی است ، را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نمود؛ و از درگاه ایزد منان موفقیت روز افزون و توفیق خدمت‌گزاری مستمر و از سر صدق در جهت شکوفایی و تحقق اهداف بزرگ فراجا و رضایت خداوند و در امتداد آن جلب رضایت مردم عزیز در حراست از امنیت و تأمین آسایش عمومی شهرستان شاهرود  مسئلت نمود.

دکتر شیبانی بیان داشت: دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در راستای ارائه خدمات بهتر به مردم در تمام زمینه ها می بایست با دیگر دستگاههای اجرایی در سطح شهرستان  کمال تعامل و همکاری های دوجانبه را داشته باشد و ارائه خدمات منسجم و مطلوب به منظور ارتقا سطح سلامت در حوزه تحت پوشش شهرستان های شاهرود و میامی  هدف اصلی ما در دانشگاه می باشد.

وی تصریح کرد: خدمات و زحمات نیروی انتظامی هیچوقت بر کسی پوشیده نیست و دانشگاه علوم پزشکی شاهرود همواره در مشارکت و همکاری در تمامی عرصه ها با این عزیزان پیش‌قدم خواهد بود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود افزود : امروز به برکت حضور شبانه روزی و مقتدرانه نیروی انتظامی و نظامی در کنار سایر اقشار مردم، امنیتی شایسته و قابل تحسین در کشور حاکم است.

فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان شاهرود سلامت و امنیت را دو موضوع مهم و مکمل یکدیگر دانست و افزود: این موضوع زمانی برای افراد ملموس می‌شود که از داشتن آن محروم شوند که امروزه با تلاش شبانه روزی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود و نیرو‌های مسلح به لحاظ امنیت و سلامت افراد جامعه از جایگاه قابل توجهی برخوردار می باشیم.

 

این دیدار صبح روز شنبه یکم مهر در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان  انجام شد.

کلید واژه ها: فرماندهی نیروی انتظامی شاهرود سرهنگ شائینی دکتر حسین شیبانی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود هفته دفاع مقدس سطح سلامت


نظر شما :