به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

معاون آموزشی دانشگاه فرارسیدن ماه مهر،ماه علم و دانش را تبریک گفت

۰۳ مهر ۱۴۰۲ | ۱۵:۱۵ کد : ۱۳۳۸۶ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۳۴۱
دکتر واحدی معاون آموزشی دانشگاه در پیامی فرارسیدن ماه مهر،ماه علم و دانش و سال تحصیلی جدید را به همه دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه تبریک گفت.
معاون آموزشی دانشگاه فرارسیدن ماه مهر،ماه علم و دانش را تبریک گفت

یرْفع اللّه الّذین آمنوا منْکمْ و الّذین أوتوا الْعلْم درجاتٍ

خداوند آنهایی را که ایمان آورده‌‏اند و کسانی را که دانش یافته‌اند، به درجاتی برافرازد. «سوره مجادله، آیه11»

 

علم و دانش لازمه ایمان و موهبتی الهی است، و دانشگاه جایگاه معرفت، کانون جوشش و منبع تولید دانش و فرهنگ است. دانشگاه بستر ساز پیشرفت مادی و تکامل معنوی جامعه و بفرموده امام، مبدا تمام تحولات کشور است.

همه ساله با شروع ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، حرکت دوباره و پرانرژی در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار و رشد و تعالی در جامعه اسلامی آغاز می شود و در این میان دانشگاه بهترین فرصت برای آموختن، زندگی بهتر و مهیا شدن برای ورود به عرصه خدمت است.

فرصت گران سنگ عمر که در اختیار آدمی است به بهترین شیوه آن که همانا خدمت به خلق است می تواند سپری گردد و در این مسیر، کسب دانش یکی از شریف ترین سیاق های کمک به هم نوع است. این مجال را مغتنم شمرده و با توکل به قادر مطلق، قدر این نعمت را دانسته و با عزمی جزم همت خود را در تعالی میهن قرار دهید.

اینجانب آغاز سال تحصیلی و شروع دلنشین درس و دانشگاه را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز دانشگاه به ویژه دانشجویان جدید الورود، صمیمانه تبریک گفته و برای همگان از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی، توام با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

دکتر حمید واحدی

معاون آموزشی دانشگاه

 

کلید واژه ها: معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود شروع سال تحصیلی جدید جامعه دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود


( ۴ )

نظر شما :