مراسم تکریم و معارفه معاونت تحقیقات و فناوری برگزار شد

مراسم تکریم دکتر امامیان و معارفه دکتر گرمابی به سمت معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، ۲۰آبان ماه در سالن سلامت سایت مرکزی برگزار شد.
۲۰ آبان ۱۴۰۲ | ۱۴:۵۹ کد : ۱۴۰۵۴ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۲۵۰
مراسم تکریم و معارفه معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در سالن سلامت این دانشگاه شنبه ۲۰ آبانماه سال جاری برگزار شد و دکتر گرمابی ، به عنوان معاون تحقیقات و فناوری جدید دانشگاه معرفی و از زحمات دکتر امامیان قدردانی شد
مراسم تکریم و معارفه معاونت تحقیقات و فناوری برگزار شد

در این مراسم دکتر حسین شیبانی ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ،حجت الاسلام و المسلمین باغشنی مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه ،اعضای هیات رییسه ،رؤسای دانشکده به همراه تعدادی از اساتید و کارمندان حضور داشتند.

دکتر شیبانی ضمن و قدردانی از تلاش های دکتر امامیان اظهار داشت: ما در کشور از ظرفیت های بالای نیروی انسانی جوان برخوردار هستیم که در محیطی با نشاط می توانند تحقیقات ارزنده ای در حوزه پژوهشی داشته باشند.

وی افزود: در حال حاضر که در دنیا رقابت جدی برای تبدیل علم به ثروت پایدار حاکم است، ما نیز باید با جدیت بیشتری به این سمت حرکت کنیم تا علم را به حوزه صنعت و صنعت را به خانه ها بیاوریم تا آرامش و رفاه در سطح جامعه حاکم شود.

 ایشان تصریح نمودند: ضمن تقدیر از زحمات کلیه مسئولین دانشگاه، تغییرات مدیریتی را لازمه پیشرفت و بالندگی هر مجموعه‌ای دانست و گفت: تغییرات مدیریتی باعث می‌شود که افراد جدید با توان و انگیزه مضاعف امور را در سیستم به پیش ببرند و راه مسئولان پیشین را تداوم بخشند.

در پایان دکتر شیبانی ریاست دانشگاه، ضمن تقدیر از زحمات ارزشمند دکتر امامیان ، معاون پیشین تحقیقات وفناوری دانشگاه و آرزوی موفقیت برای دکتر گرمابی معاون تحقیقات وفناوری دانشگاه جدید دانشگاه، اظهار امیدواری کرد که این تحولات منشا خدمت رسانی مناسب و شایسته به دانشگاه باشد و دانشگاه در آینده همتراز با دانشگاه های بزرگ به یک مرکز پژوهشی توانمند تبدیل شود.

دکتر امامیان نیز در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از روند پیشرفت پژوهش و فناوری طی سال های اخیر ارایه نمود

همچنین در ادامه ازدکتر شیبانی رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود  بابت پذیرش استعفا خود تشکر نمودند.

در ادامه مراسم، دکتر گرمابی معاون تحقیقات وفناوری دانشگاه، ضمن تقدیر از زحمات دکترامامیان بیان کرد: قطعا با کمک تلاش و زحمات همکاران دانشگاه به اهداف والای آموزشی و پژوهشی دانشگاه خواهیم رسید.

گفتی است، در ادامه  مراسم، مسئولین، اساتید و کارکنان از تلاش و زحمات دکتر امامیان تقدیر به عمل آوردند و در پایان با اهدای لوح سپاس از طرف دکتر شیبانی از زحمات دکتر امامیان تقدیر شد

 


( ۱۳ )

نظر شما :