پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به مناسبت روز پرستار؛

پرستاری را حرفه ای به تأسی از حضرت زینب(س) عنوان کرد.

۲۷ آبان ۱۴۰۲ | ۱۷:۵۱ کد : ۱۴۱۲۴ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۴۵۵
رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در پیامی با تبریک هفته پرستار، تقارن این روز با سالروز ولادت با سعادت بانوی صبر و ایثار، حضرت زینب(س) را بیانگر نقش حیاتی و جایگاه ویژه پرستاران در نظام بهداشت و درمان و صیانت از سلامت مردم دانست.
پرستاری را حرفه ای به تأسی از حضرت زینب(س) عنوان کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با اشاره به تأسی پرستاران به پرستار بزرگ اسلام حضرت زینب(س) افزود: پرستاران از نزدیک شاهد رنج های بیماران هستند و در این روزها، دردمندی مردم رنج کشیده غزه را بیش از دیگران درک می کنند.

دکتر شیبانی بیان داشت :گرامی می داریم خجسته میلاد فرخنده پیام آور کربلا، حضرت زینب(س) را که وجود پربرکت و اثربخشی بی نظیر ایشان در طول تاریخ، مبدائی مبارک گردید در ایران اسلامی، برای پاسداشت خدمات شبانه روزی همکاران شریف و پرتلاشی از خانواده سلامت کشور که همواره با وجود تاثیرگذار و کارآمد خود در چرخه های خدمت رسانی به بیماران، توانسته اند پیام آور امید باشند

وی تصریح نمود :حرفه مقدس پرستاری تنها مراقبت از علایم حیاتی بیمار و یا نگهبانی از مرز حیات بیمار نیست بلکه؛ دمیدن روح زندگی است در تن رنجور بیمار، وزش نسیم محبت و جاری کردن زلال امیدواری در جسم خسته بیمار است.

سالروز ولادت این بانوی بزرگ زمان مناسبی است برای قدردانی از زحمات شبانه روزی جامعه پرستاری و به خصوص جامعه پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود که در خدمت از بیماران شب و روز نمی شناسند.

اینجانب خجسته میلاد با سعادت پرستار عاطفه ها، زینب کبری (س) و روز پرستار را به تمامی شما انسان های شریف و ارزشمندی که خدمت به جامعه را در والاترین مراتب آن برگزیده و مایه مباهات و نیک نامی هستید، صمیمانه تبریک و تهنیت گفته و قدردان این عزم رفیع شما در عمل به این هدف خطیر هستم.

 امید است در سایه لطف و رحمت خداوندی، همواره از موهبت سلامت بهره مند بوده و نور وجودتان در آسمان عرصه سلامت ایران اسلامی، تا ابد درخشان باشد.

 


( ۳ )

نظر شما :