چهاردهمین دوره برگزاری آزمون صلاحیت بالینی:

آزمون صلاحیت بالینی در بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود برگزار شد

۲۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۹ کد : ۱۶۸۸ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۲۹۲۴
به گزارش روابط عمومی: آزمون صلاحیت بالینی در بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود روز پنج شنبه ۲۵ بهمن ماه۹۷ در مرکز مهارت های بالینی مرکز آموزشی،پژوهشی و درمانی امام حسین (ع) برگزار شد.
آزمون صلاحیت بالینی در بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود برگزار شد

دکتر مهدی میرزایی سرپرست دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود درخصوص چهاردهمین دوره برگزاری آزمون صلاحیت بالینی اظهار داشت:از سال ۹۶قبولی در آزمون صلاحیت جزو معیار های فارغ التحصیلی دانشجویان پزشکی قرار گرفته است.

سرپرست دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود افزود: این آزمون جزو چهاردهمین دوره برگزاری آزمون صلاحیت بالینی می باشد که از شاهرود ۸ دانشجو شرکت نموده اند و در حال حاضر در ۴۳دانشگاه سطح کشور و ۳دانشگاه مربوط به دانشگاه آزاد بصورت همزمان برگزار می گردد.
سرپرست دانشکده پزشکی دانشگاه گفت :آزمون صلاحیت بالینی از سال ۱۳۹۴بصورت هر سه ماه یکبار و یا بصورت فصلی در دانشگاه های علوم پزشکی درسراسرایران برگزار می گردد و دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از اولین دوره شروع به برگزاری این آزمون نموده است.

دکتر میرزایی گفت :تمام دانشجویان که در مرحله آخر اینترنی هستند و شش ماه از دوره آنها گذشته است واجد شرایط شرکت در این آزمون هستند.  

گفتنی است این آزمون شامل ۱۵ایستگاه است که در ۱۲ایستگاه آزمون مهارتی از دانشجویان گرفته می شود و ۳ ایستگاه هم بصورت استراحت می باشد.

 


 

کلید واژه ها: چهاردهمین دوره برگزاری آزمون صلاحیت بالینی بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود آزمون صلاحیت بالینی


( ۴ )

نظر شما :