در راستای اجرای سیاست های کلی افزایش جمعیت؛

مرکز تشخیص و درمان ناباروری شاهرود با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد

۱۹ آذر ۱۳۹۸ | ۱۶:۳۳ کد : ۳۶۳۷ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۲۹۲۵
در راستای اجرای سیاست های کلی افزایش جمعیت، ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، مرکز تشخیص و درمان ناباروری شاهرود با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد.
مرکز تشخیص و درمان ناباروری شاهرود با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد

دکتر سعید نمکی در حاشیه افتتاح این مرکز گفت: جمعیت و منفی شدن رشد جمعیت، دغدغه اصلی مقام معظم رهبری و مسئولان کشور است و در این راستا یکی از سیاست های اصلی وزارت بهداشت، توسعه مراکز درمان ناباروری در کشور است.

ساخت مرکز تشخیص و درمان ناباروری شاهرود از سال ۹۵ در مرکز آموزشی و درمانی بهار شاهرود آغاز شده و در زیربنای ۹۶۵ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان ساخته و تجهیز شده است.

در مرکز تشخیص و درمان ناباروری شاهرود که مجهز ترین مرکز ناباروری استان سمنان است، خدماتی از جمله IVF، IUI و ICSE به زوجین نابارور ارائه می شود.

همچنین در این مرکز علاوه بر وجود فلوشیپ ناباروری زنان، آندرولوژیست(فلوشیپ ناباروری مردان) نیز فعال است و خدماتی از جمله ذخیره اسپرم و تخمک برای زوجین مبتلا به بیماری سرطان و نیز جراحی های تخصصی آندرولوژی انجام می شود.

گفتنی است در این مراسم دکتر رییسی معاون بهداشت، دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت و دکتر جهانپور رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت حضور داشتند.

 

کلید واژه ها: مرکز جامع درمان ناباوری آیین بهره برداری مرکز آموزشی پژوهشی درمانی بهار دکترچمن


( ۹ )

نظر شما :