به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

کادر درمان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از خدمات مشاوره بهره مند شدند

۳۱ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۴:۴۵ کد : ۴۲۹۱ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۸۱۵
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: اداره مشاوره و سلامت روان این معاونت با اختصاص یک خط تلفن مجزا به همکاران کادر درمان دانشگاه خدمات مشاوره ارائه می کند.
کادر درمان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از خدمات مشاوره بهره مند شدند

دکتر "سید شاهرخ آقایان" با اشاره به تشکیل کمیته سلامت روان ستاد مبارزه با کرونا دانشگاه از اسفند ماه ابراز داشت: این کمیته با برگزاری نشست های گوناگون درباره راه های اطلاع رسانی و هچنین کمک به حفظ سلامت روان افرادی که به هرشکل با بیماری کرونا درگیر هستند، تصمیم گیری کرد.
وی اضافه کرد: در این راستا خط تلفن مستقیم اداره مشاوره و سلامت روان به کادر درمان دانشگاه که در خط مقدم مبارزه با کرونا حضور دارند اختصاص یافت و مشاوران این مجموعه در ماه های اسفند و فروردین هر روز از ساعت ۹ صبح تا هشت شب پاسخگوی همکاران خود بودند.
رئیس کمیته سلامت روان ستاد مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه موارد حاد پس از مشاوره برای درمان معرفی شدند، یادآور شد: علاوه بر این فیلم هایی با حضور همکاران روانشناس با موضوعات مختلف مرتبط با کرونا تهیه و منتشر شد.
وی تصریح کرد: همچنین ارسال پیام های بهداشتی و تولید و یا بازنشر کلیپ هایی با موضوعات روانشناسی مرتبط با پرسنل درمان، بیماران، همراهان آن ها و کودکان در فضای مجازی از جمله سایت و کانال تلگرامی مفدا و کانال تلگرامی رسانه سلامت از دیگر اقدامات انجام شده توسط این کمیته است.
وی اضافه کرد: این کمیته همچنین با همکاران مددکار در بیمارستان ها نیز برای کمک به حفظ و یا بهبود سلامت روان پرسنل و بیماران در ارتباط  است.

کلید واژه ها: خدمات مشاوره بیمارى کرونا تشکیل کمیته سلامت روان ستاد مبارزه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود


( ۱ )

نظر شما :