معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود:

حضور دانشجویان در خوابگاه ها فقط بر اساس زمان بندی اعلام شده امکان پذیر است

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۴ کد : ۴۵۲۱ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۴۷۷
به گزارش روابط عمومی دانشگاه:معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: حضور دانشجویان در خوابگاه های دانشگاه فقط بر اساس زمان بندی اعلام شده توسط معاونت آموزشی برای دوره های ۲۰ روزه است.
حضور دانشجویان در خوابگاه ها فقط بر اساس زمان بندی اعلام شده امکان پذیر است

دکتر "سید شاهرخ آقایان" روز شنبه ۲۴ خردادماه سال جاری با بیان اینکه حضور قبل و بعد از دوره های یاد شده امکان پذیر نیست، ابراز کرد: دانشجویان به هیچ وجه درخواست سکونت در خوابگاه در خارج از زمان مشخص شده آموزش را نداشته باشند.

وی ادامه داد: این محدودیت فقط به دلیل نیاز به کاهش ظرفیت اسکان در خوابگاه ها و رعایت شرایط و پروتکل های بهداشتی تا حد امکان ایجاد شده است.

معاونفرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود همچنین با اشاره به کاهش تعداد دانشجویان ساکن هر اتاق در هر دوره به ۲ یا سه نفر، تأکید کرد: دانشجویان کم ترین وسیله ممکن را با خود همراه داشته باشند و درباره وسایل قبلی موجود در خوابگاه نیز می توانند آن ها را به دوستان خود بسپرند و در غیر این صورت با مسئولان خوابگاه ها هماهنگ کنند که وسایلشان را جمع آوری کرده و تا زمان حضورشان به امانت نگه دارند.

دکترآقایان اضافه کرد: دانشجویان می توانند فرد مورد اعتماد خود را نیز به مسئولان خوابگاه معرفی کنند تا وسیله های آن ها را از اتاق جمع آوری کنند.

وی یادآور شد: خوابگاه ها به طور روزانه ضدعفونی می شوند و این کار با خروج هر گروه و پیش از ورود گروه بعدی نیز به صورت گسترده انجام می شود.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود افزود: دانشجویان وسایل حفاظت فردی و در صورت امکان ملحفه شخصی خود را به همراه داشته باشند.

وی همچنین با بیان اینکه رزرو غذای هر گروه آموزشی برای دانشجویان فقط در همان بازه زمانی امکان پذیر است، تصریح کرد: توزیع غذا در ظرف های یک بار مصرف در خوابگاه ها انجام می شود و غذای باز در سلف سرویس مرکزی نیز توزیع نمی شود.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود درباره مواد غذایی موجود در یخچال های خوابگاه ها نیز گفت: مواد فاسد شدنی از یخچال ها خارج شده ولی مواد غذایی موجود در یخدان ها تاکنون برای دانشجویان نگه داشته شدند که با توجه به اینکه چند ماه از مدت نگهداری آن ها گذشته است، توصیه می شود مصرف نشده و تخلیه شوند.

وی درباره استفاده دانشجویان از مجموعه ورزشی نیز تأکید کرد: با توجه به دوره فشرده ۲۰ روزه هر گروه که به طور کامل با امتحانات همراه است و برای حفاظت بیشتر دانشجویان از نظر بهداشتی، فعلا در مجموعه ورزشی دانشگاه خدماتی برای دانشجویان ارائه نمی شود.

کلید واژه ها: دانشجویان دکتر "سید شاهرخ آقایان پروتکل های بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود


( ۲ )

نظر شما :