معاون تحقیقات ‌فناوری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود خبر داد؛

کسب رتبه اول دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در ارزشیابی فعالیت های فناورانه در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سال ۱۳۹۸

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۰ کد : ۴۵۴۵ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۵۶۶
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از کسب رتبه اول دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در ارزشیابی فعالیت های فناورانه بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سال ۱۳۹۸ در منطقه یک آمایش (شامل دانشگاه های مازندران، سمنان، گلستان، بابل و گیلان) و دانشگاه های تیپ ۲وسه، کسب رتبه هشتم در بین ۵۲ دانشگاه های علوم پزشکی کشور خبر داد.
کسب رتبه اول دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در  ارزشیابی فعالیت های فناورانه  در بین  دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سال ۱۳۹۸

به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، دکترمحمد حسن امامیان اظهارداشت: امسال ارزشیابی عملکرد حوزه فناوری و رتبه بندی دانشگاه های علوم پزشکی کشور بر اساس اطلاعات و شاخص های موجود در سامانه ارزشیابی وزارت بهداشت در طول سال ۱۳۹۸توسط دفتر توسعه فناوری معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به صورت آنلاین انجام شد.

وی افزود: گزارش نهایی ارزشیابی فعالیت های فناوری دانشگاه های علوم پزشکی در چارچوب شاخص های ارزیابی به تفکیک تیپ بندی و آمایشی اعلام گردیده است.

دکتر امامیان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود افزود: این موفقیت نتیجه مدیریت خوب آقای دکتر ناظمی (رییس مرکز رشد فناوری سلامت) و همکاران ایشان در ۱۷ شرکت فناور در این مرکز رشد است. با توجه به سال جهش تولید حمایت از این شرکتها در سالجاری نیز تقویت خواهد شد و قطعا دستاوردهای بزرگ دیگر در این حوزه ارائه خواهد شد.

    وی از برگزاری استارت آپهای جدید در سالجاری خبر داد و تاکید کرد که تا به حال ۴۶ اختراع توسط پژوهشگران دانشگاه ثبت شده است که ۱۲ مورد آن مربوط به سال ۱۳۹۸ بوده است. وی از همه علاقه مندان به فناوری سلامت درخواست کرد ایده های خود را در قالب شرکتهای فناور پیگیری نمایند.

 

   

                                                                                                                                        


نظر شما :