به گزارش روابط عمومی دانشگاه:

بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از بخش مراقبت های ویژه بیمارستان امام حسین (ع)

۰۵ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۳ کد : ۴۹۰۵ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۷۸۹
آقای دکتر رضا چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود روز سه شنبه ۴ شهریورماه سال جاری به منظور قدردانی از کادر درمانی و پرسنل بیمارستان در مقابله با ویروس کرونا از بخش اورژانس بیمارستان امام حسین(ع)، بخش بیماران مبتلا به کروناویروس( کووید ۱۹) و بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بازدید و ضمن عیادت و دلجویی از بیماران از نزدیک به بررسی فرایند ارایه خدمات پرداختند.
بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از بخش مراقبت های ویژه بیمارستان امام حسین (ع)

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: تمامى کادر درمان اعم از فوریت های پزشکی، اورژانس و بهداشت تا بخش های بیمارستانی، ازابتداى شیوع ویروس کرونا با تمام قوا شبانه روز درگیر مقابله با کووید۱۹ هستند.

ایشان همچنین سلامت شهروندان را در گرو فداکاری و تلاش شبانه روزی این قشر زحمتکش و پر تلاش دانست که با تمام توان و اخلاق نیکو، در حال ارائه خدمات سلامت به شهروندان هستند.

وی اظهار داشتند: که یکى از نگرانى هاى حوزه سلامت در این ایام خطر افزایش بیماران مبتلا به کروناست.

 

دکتر چمن توصیه کرد: همگان پروتکل ها و شیوه نامه های بهداشتی ویژه برپایی مراسم عزاداری ماه محرم را به نحو شایسته اجرا کنند تا شاهد روند افزایشی بیماری کووید-۱۹ نباشیم.

 در این بازدید دکتر شیبانی معاون درمان دانشگاه، دکتر رضایی رئیس بیمارستان و خانم رضوانی مسئول امور پرستاری بیمارستان حضور داشتند .

 


( ۶ )

نظر شما :