به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه:

پیام تبریک معاون آموزشی دانشگاه؛ به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۶ کد : ۴۹۶۲ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۱۹۰
دکتر حمید واحدی معاون آموزشی دانشگاه طی پیامی آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به اساتید فرهیخته، دانشجویان عزیز، و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تبریک عرض نمودند. در متن تبریک آمده است :
پیام تبریک معاون آموزشی دانشگاه؛ به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

قسم به قلم و آنچه می نویسد، و سپاس صاحب آن را؛ که به انسان قدرت تفکر و اندیشه عنایت فرمود؛ و زمینه پیشرفت و تعالی او را فراهم نمود.

آغاز سال تحصیلی جدید و تقارن آن با هفته دفاع مقدس را؛ به اساتید فرهیخته، دانشجویان عزیز، و کارکنان پرتلاش و متعهد دانشگاه  علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شاهرود؛ تبریک و شادباش عرض می‌نمایم. سال تحصیلی 1400-1399 به دلیل شیوع بیماری کرونا، متفاوت تر از سال های دیگر آغاز می شود. آنچه در ماه های اخیر، پس از شیوع این بیماری در دانشگاه ها و موسسات آموزشی ایران و اکثر کشورهای جهان شاهد آن بودیم؛ تغییر مسیر آموزش کلاسیک به آموزش الکترونیکی؛ و فائق آمدن بر شرایط بحرانی پیش آمده، و موفقیت اساتید، دانشجویان، کارشناسان و کلیه مدیران آموزشی در کوتاه ترین زمان ممکن در جهت ادامه بهینه امر آموزش دانشجویان بود.

امیدوارم با رعایت کامل و دقیق پروتکل های بهداشتی در شرایط ویژه کنونی، با عنایت خداوند متعال؛ همه ما بتوانیم با پذیرش مسوولیت بیش از پیش، محیطی آرام، با نشاط؛ و سرشار از سلامتی برای فعالیت های علمی و آموزشی دانشگاه فراهم آوریم.

در پایان؛ از خداوند متعال سپاسگزارم که در آستانه آغار سال تحصیلی جدید، بار دیگر کامیابی خدمتگزاری به شما عزیزان آینده ‌ساز ایران اسلامی را نصیب اینجانب، و خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شاهرود؛ گردانید. آرزومندم به فضل الهی در سال تحصیلی جدید، و به کمک شما دانشجویان پرتلاش؛ این توفیق به ما عنایت گردد که بتوانیم با بهره‌‌مندی از همه‌ی توان و حتی با تلاشی مضاعف و خالصانه، و انگیزه‌ والای دانش طلبی، در جهت ارتقای سطح علمی کشور عزیزمان ایران؛ گام‌هایی موثر در جهت رشد علمی سازنده و مفید برداریم. برای همگان از درگاه خداوند متعال سلامتی، موفقیت، بهروزی و سعادت؛ آرزومندم.

دکتر حمید واحدی

معاون آموزشی دانشگاه

شهریور ماه ۱۳۹۹

کلید واژه ها: پیام تبریک معاون آموزشی مناسبت آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰- دانشگاه علوم پزشکی شاهرود


( ۲ )

نظر شما :