به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه

بازدید کارشناس وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از مرکزرشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

۱۹ مهر ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۲ کد : ۵۱۶۳ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۳۸۰
به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه دکتر "سیدی" کارشناس دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در روز چهارشنبه ۱۶مهرماه ۱۳۹۹ به منظور بررسی برنامه های مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از واحدهای مستقر در این مرکز بازدید نمودند.
بازدید کارشناس وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از مرکزرشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

در ابتدا طی نشستی با حضور دکتر محمد حسن امامیان معاونت تحقیقات و فناوری و دکترسعید ناظمی مدیر مرکز رشد فناوری سلامت خانم دکترسیدی به تشریح اهداف این بازدید و تشکر از از فعالیت های  قابل تقدیر مرکزرشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود که منجر به کسب مقام کشوری شده بود اشاره کردند.

سپس  دکتر امامیان ضمن خیرمقدم وتشکر از حضور ایشان به اهمیت و نقش فعالیت های فناورانه درجامعه امروزی و خصوصا شرایط فعلی در همه گیری کووید۱۹ پرداختند.

درادامه  دکتر سیدی از ساختمان ها و کارگاه ها مرکز رشد فناوری سلامت و تعدادی از واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد بازدید نموده و با مدیران این واحدها گفتگو نمودند.

در پایان این بازدید کارشناس دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، فعالیت و پیشرفت واحدهای مستقر در مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود را عالی ارزیابی نموده و قول پیگیری پیشنهادات و مشکلات واحدهای فناور از سوی دفتر توسعه فناوری سلامت رادادند.

لازم به یادآوری است که مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه به مدیریت دکتر سعید ناظمی از اسفند ماه ۱۳۹۳ با توجه به رای دویست و چهل وپنجمین جلسه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی کشور تاسیس و درحال حاضر دارای ۱۷ واحد فناور و سه شرکت دانش بنیان  می باشد.


( ۳ )

نظر شما :