نشست مشترک هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با مدیر کل بازرسی استان سمنان

نشست مشترک هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با مدیر کل بازرسی استان سمنان

۲۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۰:۰۰ کد : ۵۳ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۲۸۸۸
به گزارش روابط عمومی دانشگاه نشست مشترک هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود با مدیر کل بازرسی استان سمنان برگزار شد. در این نشست دکتر سید عباس موسوی رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با تشکر ازحضور جناب آقای مشهدی بازرس کل محترم استان سمنان در جلسه هیات رییسه دانشگاه به تعاملات گسترده و مهم دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با اداره کل بازرسی استان سمنان اشاره کرد و از همکاری های بعمل آمده قدردانی نمود .
نشست مشترک هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با مدیر کل بازرسی استان سمنان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه نشست مشترک هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود با مدیر کل بازرسی استان سمنان برگزار شد.
در این نشست دکتر سید عباس موسوی رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با تشکر ازحضور جناب آقای مشهدی بازرس کل محترم استان سمنان در جلسه هیات رییسه دانشگاه به تعاملات گسترده و مهم دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با اداره کل بازرسی استان سمنان اشاره کرد و از همکاری های بعمل آمده قدردانی نمود .


در این نشست محمدتقی مشهدی رییس اداره کل  بازرسی استان سمنان با تشکر از اقدامات گسترده دانشگاه علوم پزشکی شاهرود خواستار اطلاع رسانی خدمات ار ایه شده و اقدامات انجام شده در بخش های مختلف بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گردید.

مدیر کل بازرسی استان سمنان در ادامه با اشاره به اهمیت پیاده سازی شعار دولت الکترونیک بیان داشت: یکی از اهداف استقرار دولت الکترونیک استفاده از فناوری جدید وفراهم سازی تسهیلات لازم جهت دسترسی مناسب به اطلاعات و خدمات دولتی و همچنین اصلاح کیفیت خدمات است.

وی همچنین افزود:مهمترین نتیجه حاصل از به کارگیری فناوری اطلاعات در بخش های مختلف دولت، افزایش بهره وری و ارتقا سطح خدمات رسانی و درنهایت افزایش رضایت مردم خواهد بود .

مدیر کل بازرسی استان سمنان در ادامه افزود:هنگامی که فناوری های موجود افراد را قادر می سازد در مکان‌های مختلف با فواصل مختلف صوت و تصویر همدیگر را به صورت زنده دریافت نموده و همانند جلسات حضوری با یکدیگر ارتباط داشته و تبادل نطر نمایند چرا اصرار داریم  تمامی جلسات بصورت حضوری آنهم درشهرهای دور و در مرکز استان برگزار گردد ؟

مشهدی در ادامه با بیان فواید استفاده از فناوری ویدئو کنفرانس گفت:فواید و مزایای متعددی دراستفاده از فناوری ویدئو کنفرانس بجای جلسات حضوری وجود دارد که صرفه جوئی در زمان و صرفه جویی در هزینه ها از آن جمله است.

بازرس کل استان سمنان با اشاره به لزوم توجه به اقتصاد مقاومتی و کاهش هزینه های غیر ضروری افزود:با جلوگیری از زمان‌های صرف شده برای ایاب وذهاب ،کاهش خستگی‌های ناشی از سفر و صرفه جوئی در هزینه ها ی ناشی جابجائی فیزیکی افراد وکاهش هزینه‌های رفت و آمد، تهیه سالن، پذیرایی و نیزکاهش مخاطرات سفر می توانیم ضمن تسریع در تصمیم گیری ها مدیریت بهینه منابع و امکان برگزاری جلسات متعدد طی یک روز کاری را فراهم نماییم.


نظر شما :