ارتباط ویدئوکنفرانس معاون درمان دانشگاه با معاون درمان وزارت بهداشت

ارتباط ویدئوکنفرانس معاون درمان دانشگاه با معاون درمان وزارت بهداشت

۲۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۰:۰۰ کد : ۵۴ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۲۴۴۲
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود امروز درارتباط مستقیم از طریق ویدئوکنفرانس به همراه معاونین درمان دانشگاههای علوم پزشکی کشور وضعیت امدادرسانی و اقدامات انجام شده در ستاد تسهیلات نوروزی ۹۶-۹۵ دانشگاهها را با دکتر محمد آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت را درمیان گذاشت.
ارتباط ویدئوکنفرانس معاون درمان دانشگاه با معاون درمان وزارت بهداشت

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود امروز درارتباط مستقیم از طریق ویدئوکنفرانس به همراه معاونین درمان دانشگاههای علوم پزشکی کشور وضعیت امدادرسانی و اقدامات انجام شده در ستاد تسهیلات نوروزی ۹۵-۹۶ دانشگاهها را با دکتر محمد آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت را درمیان گذاشت. 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکتر تورج اسدی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود صبح امروز در ارتباط مستقیم که به روش ویدئوکنفرانس انجام شد آمار و اطلاعات مصدومان ومجروحان و خدمات ارایه شده در روزهای ۲۵ لغایت ۲۷ اسفند ماه را به معاون درمان وزارت بهداشت اعلام کرد.

دکتر اسدی از وقوع ۲۷ حادثه ترافیکی در روزهای ۲۵و۲۶و۲۷ اسفند در حوزه های تحت پوشش دانشگاه واقع در شهرستان های شاهرود ومیامی و جاده های مواصلاتی خبر داد و گفت: در سه روز اخیر که رفته رفته بر تراکم و تعداد مسافرت ها افزوده می شود تاکنون ۵۰ مصدوم ومجروح به مراکز درمانی منتقل شده اند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در ادامه با اشاره به امداد رسانی اورژانس هوایی ۱۱۵ شاهرود اظهار داشت:۸ نفر از مصدومان حوادث ترافیکی سه روز اخیر توسط بالگرد پایگاه امداد هوایی ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به بیمارستان امام حسین(ع)شاهرود انتقال داده شده اند.

دکتر اسدی در پایان با اعلام آمادگی کامل مراکز درمانی وبیمارستانها و پایگاههای اورژانس دانشگاه جهت خدمت رسانی در تعطیلات نوروزی افزود:از۵۰ مصدوم منتقل شده به بیمارستان ۲۲ نفر بطور سرپایی درمان ومرخص و ۲۸ نفر بستر شده اند


نظر شما :