به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه از دو پروژه آماده افتتاح دانشگاه خبر داد.

۱۵ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۶ کد : ۵۷۲۹ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۸۷۴
دکتر سید شاهرخ آقایان معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، با اشاره به دو پروژه آماده افتتاح دانشگاه گفت: دو خوابگاه دانشجویی پسرانه و دخترانه با ظرفیت بیش از ۵۰۰ نفر با تلاش و پیگیری ریاست دانشگاه و معاونت های توسعه و دانشجویی- فرهنگی تکمیل و در دست تجهیز است که با هماهنگی وزارتخانه در آینده نزدیک افتتاح و به بهره برداری می رسند.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه از دو پروژه آماده افتتاح دانشگاه خبر داد.

دکتر آقایان ضمن قدردانی از حمایت رئیس محترم دانشگاه و تلاش های معاونت توسعه و همکاران خود به ویژه مدیریت امور دانشجویی برای بهره برداری از این پروژه، گفت: با تلاش های صورت گرفته، توانستیم زودتر از مدت برنامه ریزی شده خوابگاه ها را به مرحله بهره برداری برسانیم.
ساخت خوابگاه دخترانه یاس در زمینی به مساحت ۲۶۵۰۰متر مربع در مهرماه ۹۶ آغاز شد. با متراژ ۳۵۰۰متر مربع شامل ۶۴ اتاق در ۴ طبقه و مجهز به امکانات رفاهی با اعتباری بالغ بر ۹۰۵۸۰ میلیون ریال به بهره برداری خواهد رسید.
ساخت خوابگاه پسرانه  سپهر در زمینی به مساحت ۳۸۷۰۰۰متر مربع در مهر ماه ۹۶ آغاز شد. با متراژ ۳۵۰۰متر مربع شامل ۶۴ اتاق در ۴ طبقه و مجهز به امکانات رفاهی با اعتباری بالغ بر ۱۷۲۳۷۰ میلیون ریال به بهره برداری خواهدرسید.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         


( ۲۵ )

نظر شما :