به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

با ارسال محموله جدید واکسن، واکسیناسیون گروه های هدف جدید در شاهرود و میامی آغاز می شود.

۲۰ خرداد ۱۴۰۰ | ۲۱:۴۷ کد : ۶۴۳۳ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۲۲۵
رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه تمامی واکسن های دریافتی در این شهرستان استفاده شد، ابراز داشت: بر اساس اعلام ستاد ملی کرونا مرحله جدید توزیع واکسن در هفته آینده انجام خواهد شد و این دانشگاه پس از دریافت واکسن های جدید با سرعت هر چه بیشتر برنامه واکسیناسیون را ادامه خواهد داد.
با ارسال محموله جدید واکسن، واکسیناسیون گروه های هدف جدید در شاهرود و میامی آغاز می شود.

دکتر رضا چمن شامگاه پنجشنبه با بیان اینکه روند نزولی ابتلا به ویروس کرونا که تا هفته گذشته در شهرستان های شاهرود و میامی شاهد بودیم ، متوقف شده است، افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۴ تن با علایم مشکوک در شرق استان سمنان به مراکز درمانی و اورژانس مراجعه کردند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: ۱۶ بیمار کووید۱۹ طی شبانه روز گذشته در بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود پذیرش و بستری شدند.

وی از شناسایی ۲۲ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا طی شبانه روز گذشته در زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود خبر داد و گفت: در حال حاضر ۸۰ بیمار کووید۱۹ در بخش های اختصاص یافته به بیماران کرونایی بستری هستند که از این تعداد ۱۵ تن در بخش مراقبت های ویژه تحت مراقبت و درمان قرار دارند.

به گفته دکتر چمن،  مردم در تجمعات انتخاباتی باید اصول پیشگیری را که از مصوبات ستاد ملی کرونا است به طور جدی رعایت کنند

بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان شاهرود به درمان مبتلایان ویروس کرونا اختصاص یافته است، هم اکنون شهرستان شاهرود در وضعیت نارنجی و شهرستان میامی در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.


نظر شما :