به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

عمده واکسن های دریافتی این دانشگاه تاکنون برای گروه های هدف استفاده شد

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ | ۲۲:۰۸ کد : ۶۴۵۹ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۷۸۵
دکتر رضا چمن شامگاه یکشنبه با بیان اینکه عمده واکسن های دریافتی این دانشگاه تاکنون برای گروه های هدف استفاده شد و همچنین تلاش در سطح ملی برای تامین واکسن مورد نیاز ادامه دارد.
عمده واکسن های دریافتی این دانشگاه تاکنون برای گروه های هدف استفاده شد

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: ۱۴۰ بیمار با علایم مشکوک به ابتلا ویروس کرونا طی شبانه روز گذشته در شهرستان های شاهرود و میامی به مراکز درمانی و اورژانس مراجعه کردند.

دکتررضا چمن  با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته پاسخ ۳۵ نمونه آزمایشگاهی ابتلا به ویروس کرونا در شرق استان سمنان مثبت شد، افزود: از این تعداد ۲۳ بیمار کووید۱۹ در بخش های اختصاص یافته به بیماران کرونایی بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود بستری شدند.

وی با بیان اینکه طی روز های گذشته شاهد افزایش نسبی در آمار ابتلا به ویروس کرونا در زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود هستیم، تصریح کرد: این آمارها نشانگر فعال بودن ویروس در جامعه است؛ از مردم و متولیان در شرایط کنونی انتخابات انتظار داریم در تجمعات، گردهمایی و دورهمی ها با جدیت، دقت و حساسیت موازین و اصول پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا را رعایت کنند.

 دکترچمن با اشاره به اینکه در روزهای گذشته کار واکسیناسیون به کندی انجام می شود، ابراز امیدواری کرد: در روزهای آینده واکسن قابل توجهی توزیع شود تا شتاب برنامه پوشش واکسیناسیون استمرار پیدا کند و شاهد شرایط بهتری باشیم.


( ۱ )

نظر شما :