در بازدید سرزده رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از معاونت بهداشتی عنوان شد:

هدف اصلی،مراقبت و خدمت موثر است و نرم افزارها و سامانه ها صرفا ابزار تسهیل و ارتقای کیفیت خدماتند.

۰۳ دی ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۹ کد : ۶۶۸ اخبار متحرک
تعداد بازدید:۴۳۳۰
به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکتر رضا چمن رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در بازدید سرزده از معاونت بهداشتی دانشگاه که در روز یکشنبه ۳ آذرماه سال جاری صورت گرفت با حضور در واحدهای ستادی و گفت و گو با مسئولین و کارشناسان ستادی و شرکت در جلسه گروه مدیریت معاونت بهداشتی ضمن بررسی و تحلیل شاخص های بهداشتی بر ارتقای کیفی خدمات ومراقبت های بهداشتی تاکید نمود.
هدف اصلی،مراقبت و خدمت موثر است و نرم افزارها و سامانه ها صرفا ابزار تسهیل و ارتقای کیفیت خدماتند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با اشاره به وجود روحیه پایش و نظارت در معاونت بهداشتی و لزوم ارتقای کیفی خدمات گفت: واحدهای ستادی به منظور پایش کیفی خدمات می بایست با دقت و حوصله ارزیابی های محیطی و میدانی انجام دهند.

دکتر چمن در ادامه با تاکید بر انجام کامل مراقبت ها و ثبت و در سامانه یکپارچه بهداشت افزود: این نرم افزارها وسامانه ها صرفا ابزاری برای ثبت مراقبت ها و ارایه بهتر خدمات است و باید مراقب باشیم که پرداختن به این ابزارها ما را از اصل مراقبت و خدمت غافل نکند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در پایان افزود: باور داریم که هرکاری را می شود بهتر از آنچه هست انجام داد که این امر در خصوص برنامه های طرح تحول سلامت درحوزه بهداشت نیز صادق است و با بازدید، پایش، برگزاری جلسات تحلیل و استفاده ازتجارب سایر دانشگاه ها بویژه دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه قطب یک میسر است.

 

کلید واژه ها: بازدید سرزده رییس دانشگاه معاونت بهداشتی و مرکز بهداشت شهرستان دکتر رضا چمن


( ۱ )

نظر شما :