به گزارش مدیریت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

تقدیر استاندار استان سمنان از معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

۲۸ تیر ۱۴۰۰ | ۱۱:۳۷ کد : ۶۷۰۷ اخبار تصویری اخبار متحرک
تعداد بازدید:۱۱۸۷
دکتر علیرضا آشناگر استاندار و رییس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سمنان درنشست تخصصی با هدف ارائه اقدامات صورت پذیرفته در عرصه درمان های نوین در سطح استان ،از زحمات و تلاش های ارزشمند دکتر حسین شیبانی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با اعطای لوح تقدیر نمود. متن تقدیر نامه به شرح زیر می باشد:
تقدیر استاندار استان سمنان از معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

جناب آقای دکتر شیبانی

معاون محترم درمان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

سلام علیکم

پدیده مواد مخدر یکی از مهمترین مسائل فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و بهداشتی است است که عوارض ناشی از آن تهدیدی جدی برای جامعه بشری بوده و موجب تباهی انسان ها می گردد. پس بدون تردید، تلاش برای نجات و رهایی جامعه از آسیب اعتیاد و حفظ کرامت انسانی، جهادی عظیم و کاری از جنس کار پیامبران است و نیازمند دلاور مردان و از خودگذشتگانی می باشد که حیات طیبه جامعه و تعالی انسان را خالصانه و عالمانه رقم می زنند .

سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر فرصت مغتنمی است تا مراتب سپاس خود را از زحمات و تلاش های ارزشمند جنابعالی ابراز نموده ،از درگاه ایزد منان دوام عزت، سلامت و توفیق خدمت روز افزون جنابعالی در راستای دستیابی به اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران را مسئلت دارم.

 

گفتنی است این نشست تخصصی با حضورسایر فعالان عرصه مبارزه با مواد مخدر استان در محل سالن یادگار امام استانداری سمنان  برگزار شد .


( ۲ )

نظر شما :